Elegance bez bariér je unikátním výletem do světa módy vozíčkářů i nevozíčkářů

Elegance bez bariérV Rychnově nad Kněžnou se ve čtvrtek 22. října 2015 uskuteční netradiční módní přehlídka. V tamním Společenském centru se s chodícími manekýny a manekýnkami představí i vozíčkáři, samozřejmě oblečeni dle poslední módy.

Stejně jako loni a předloni bude výtěžek ze 3. ročníku benefiční Elegance bez bariér předán vybrané rodině se zdravotně postiženým dítětem: peníze tentokrát pomohou Láďovi Vítkovi, který trpí senzitivní motorickou polyneuropatií a poruchou polykání. Jeho matka mu hodlá pořídit polohovací lůžko, dotykový počítač pro výuku a zaplatit asistenta na střední škole.

Programem, který začne v 19 hodin, bude provázet Martin Zach, který se stal tváří celého projektu. Mezi jednotlivými kolekcemi vystoupí zpěváci Voxel, Martin Šafařík a Veronika Stýblová. Diváci se mohou těšit i na Petru Hurtovou, několikanásobnou mistryni v jízdě na handbiku, Muže roku 2015 Jakuba Krause nebo Českou Miss 2011 Jitku Nováčkovou. Součástí galavečera je bohatá tombola.

Lístek stojí 150 korun a zakoupit si ho můžete v předprodeji na webových stránkách www.elegancebezbarier.cz, v Informačním centru v Rychnově nad Kněžnou či Rychnovské cestovní agentuře. V den konání se vstupenky budou prodávat i na místě.

Elegance bez bariér

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.