Čtvrtek, 18.7.2024
FutsalSport

Era-Pack bude pořádat Elite Round

Era-Pack bude pořádat Elite RoundV domácím prostředí bojoval naposledy ERA-PACK v září 2012, kdy na chrudimském zimním stadionu vybojoval šest bodů v zápasech s ukrajinským  týmem Energie Lvov  (3:2), bosenské  Trebinje (4:0) a rumunským Targu Mures (4:5). Znamenalo to tehdy postup do Elite round ze druhé pozice, následný los náš klub odvál do srbského Kragujevace, kde tým obsadil třetí příčku.

V letoším ročníku UEFA Futsal Cup se hráčům ERA-PACKu daří. V kyperské skupině to neměl ERA-PACK vůbec lehké, nakonec však ani jednou neprohrál a celou skupinu vyhrál.
S ERA-PACKem Chrudím získali pořadatelství i dva nasazené týmy – Kairat Almaty a Sporting Lisabon. Posledním do čtveřice pořadatelů je FC Litija. Momentálně si může být ERA-PACK jist, že se v Elite round potká s jedním ze dvou nasazených týmů, kterými jsou FC Barcelona nebo Dinamo Moskva.

Týmy kvalifikované přímo do Elite round

Kairat Almaty (KAZ, vítěz UEFA Futsal cup)*, MFK Dinamo Moskva (RUS), FC Barcelona (ESP), Sporting Lisabon (POR)*

Vítězové Main round

MFK VitEn Vitebsk (BLR, Skupina 1), Győri ETO FC (HUN, 2), Tulpar Karagandy (KAZ, 3), FK ERA-PACK Chrudim (CZE, 4)*, KMF Ekonomac Kragujevac (SRB, 5), Araz Naxçivan (AZE, 6)
Týmy, které obsadily v  Main round druhou příčkuSlov-Matic Bratislava  (SVK, 1), KMF Tango Sarajevo (BIH, 2), Lokomotiv Charkov (UKR, 3), FC Litija (SVN, 4)*, CF Eindhoven (NED, 5), City’US Târgu Mureş (ROU, 6)

*pořadatelé Elite round

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.