Neděle, 27.10.2024
FutsalSport

ERA-PACK Chrudim rozdrtil Bohemians 1905 vysoko – 9:1

Včerejší finálový zápas Chance futsal ligy přinesl opravdovou gólovou sklizeň. Domácí ERA-PACK Chrudim vyhrál nad pražskými Bohemians 1905 9:1. Stav série na utkání je tedy 2:1 pro ERA-PACK Chrudim.

Zápas, který zpočátku vypadal stejně vyrovnaně jako v sobotu v Praze, se nakonec po prvních dvou gólech domácích v 9. a 10. minutě začínal ubírat jasným směrem. Přesto, že Bohemians výborně bránili a jejich šancí vstřelit gól bylo také dost, nestačilo to na chrudimské borce a na výborného chrudimského brankáře Tomáše Mellera.

Domácí fanoušci skvěle doplňovali atmosféru, která se s dalšími a dalšími góly stále uvolňovala, a v posledních minutách se snažili dohnat svůj tým k desítce. Devátý gól vstřelil do branky hostů Matěj Slováček, desátého gólu se však nikdo neujal. I tak ale příznivý výsledek chrudimské publikum ocenilo skandováním celé haly (až na pražské fanoušky) ve stoje jeden a půl minuty před koncem.

Ve středu 23. 5. 2012 od 19:00 se v pražské sportovní hale Jižní Město odehraje 4. finálové utkání, kde se již může rozhodnout o výhře titulu mistra ČR ve futsale. Utkání bude vysílat ve zmíněném čase ČT4. Fanclub ERA-PACKu Chrudim pořádá na toho utkání výjezd. Odjezd v 16:15 od sportovní haly na Tyršově náměstí. S sebou: řehtačky, hlasivky, dobrou náladu a hlavně – chuť fandit.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.