Sobota, 27.7.2024
FutsalSport

ERA-PACK vstoupil do UEFA Futsal Cupu vítězně

ERA-PACK vstoupil do UEFA Futsal Cupu vítězně, foto: Ivana HoškováVelice vyrovnaný zápas mezi chrudimským ERA-PACKem a ukrajinským mistrem Energií Lvov dopadl nakonec vítězně pro domácí a to za stavu 3:2.

Již od začátku utkání bylo velice zřejmé, že tento soupeř (stejně jako ostatní) nebude lehký oříšek. Jako první skóroval za Chrudim Petr Vladyka – 1:0. Hosté se nedali a tlačili na domácí. Velice šancí však neproměnili v gól a první poločas tak skončil 1:0 pro ERA-PACK.

Do druhé půle šel Lvov s cílem srovnat skóre, nicméně to jim poněkud překazit ve 24. minutě Douglas, který za pomoci Dentinha zvýšil vedení ERA-PACKu na 2:0. V posledních deseti minutách zápasu se ukrajinský celek rozhodl hrát power-play a ta jim přinesla vytoužený úspěch – Pavlenko prostřelil Mellera a snížil na 2:1 a po necelých třech minutách vyrovnali – 2:2.

Diváci však hnali svůj tým dopředu, Cacau odvolal Mellera a na jeho post nasadil Maxe a zkusil hru v přečíslení. Po více než minutě, během které si chrudimští hráči opatrně nahrávali před brankou Ukrajinců, udeřil Max a vrátil chrudimským vedení – 3:2.
Hosté se snažili ještě utkání vyrovnat a dožadovali se nařízení penatly za ruku domácího hráče, té se však nedočkali. Domácí, tlačení skvělým publikem, jednogólovou výhru udrželi.

Nezapomeňte, že dnes 5. září 2012 od 20:00 se koná další utkání ERA-PACKu, tentokrát proti KMF Leotar Trebinje. Záznam z tohoto utkání na ČT4 od 22:00.

Branky: 3. Vladyka, 24. Douglas, 38. Max – 34. Pavlenko, 37. Bondar.

Rozhodčí: Constantinides (Kypr), Boskovič (Č. Hora). ŽK: 0:1.

Chrudim: Meller, Žďánský – Mareš R., Max, Popelka, Kopecký, Dentinho, Vladyka, Cacau, Rešetár, Douglas, Koudelka, Slováček, Mareš M.

Lvov: Lysenko, Kardaš – Čeporňuk, Struk, Koval, Jakunin, Rogačev, Pičkurov, Lehčanov, Bondar, Makajev,  Pavlenko, Ovsjanikov.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.