Erasure – Tomorrow’s world tour

Erasure - Tomorrow's world tourVelký svátek pro všechny fanoušky elektronické hudby přichystala agentura in promotion, která 15. listopadu 2011 do Prahy přiváží pionýry synth-popu – duo Erasure.

Nepočítáme-li festivalová vystoupení z roku 1997, vracejí se Erasure se sólovým koncertem do našich krajů po dlouhých 19 letech. Je to jedinečná příležitost uslyšet a uvidět naživo synth-popovou legendu mající na kontě více než čtyřicetipoložkový arsenál hitových singlů a více než 25 milionů prodaných nosičů.

Erasure k nám míří v rámci světového turné pořádaného na podporu zbrusu nového alba Tomorrow’s World, jehož produkce se ujal Frankmusik (spolupráce s Lady Gaga, Pet Shop Boys) a mixu Rob Orton. Album vyjde ve dvou verzích přesně 3. října 2011. Předcházet mu bude singl When I Start To (Break It All Down), který vyjde na CD 26. září 2011.

Turné bylo zahájeno 31. srpna 2011 na Floridě, zahrne celkem 27 koncertů v USA a 1 v Kanadě, aby se v říjnu přesunulo do Velké Británie, Dánska, Německa a Belgie. Na starém kontinetu Erasure navštíví mimo čerstvě potvrzené Česko a Slovensko i další země.

Letos 26letá kariera Erasure začala inzerátem, který Vince Clarke zveřejnil v časopise Melody Maker ve snaze najít zpěváka pro svůj nový projekt. V té době již měl za sebou post zakládajícího člena Depeche Mode a autora jejich prvního alba “Speak and Spell” a krátkou kariéru v rámci dua Yazoo s Alison Moyet. Konkurz na zpěváka vyhrál Andy Bell a ještě v roce 1985 vydali 2 singly ale prorazili az v létě 86 čtvrtým singlem Sometimes. Následovali hity Victim of Love, Ship of Fools, A Little Respect, Love To Hate You, Always a mnoho dalších.

 

Erasure - Tomorrow's world tour

 

Kdy: 15. listopadu 2011 od 20:00 

Kde: Incheba Aréna Praha

Cena: 830 Kč, Stání u podia 900 Kč

Web kapely: http://www.erasureinfo.com

Pořadatel: http://www.inpromotion.cz 

 

                     

                    

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.