Česká deskovka Mafia City

Česká deskovka Mafia CityMafie svírá město krutou rukou
Pod rouškou noblesy zuří brutální boj o moc. Zákon je na straně silnejších. Mafii už slouží nejen místní policie, ale i federální agenti. Zkorumpovaní politici jako vždy jdou na ruku tem nejobávanějším. Stan se hlavou jedné z mafiánských rodin a bojuj o nadvládu nad městem. V každé jeho části mužeš získat nějakou výhodu. Své akce musíš podniknout překvapivě a nesmlouvavě. Nic nelze podcenit, chyby se neodpouštějí. Nájemný vrah muže číhat za každým rohem, nikdo není v bezpečí. Primitivní násilí však nemusí vždy stačit. Je třeba se umět pohybovat ve vysokých kruzích, tahat za nitky v pozadí a rozsáhlé akce plánovat s vražednou přesností… …tohle město musí patřit jenom Tobě!

 

StragooHráči ve hře Mafia City povedou své mafiánské rodiny tak, aby získali kontrolu nad jednotlivými částmi města. Ta jim pak přinesou různé výhody, které mohou využít proti soupeřícím rodinám, a dávají také body potřebné k vítězství.

Mafiánská desková hra od české firmy Stragoo Games. Ve hře bojujete o nadvládu nad městem a formou bidování se snažíte ovládnout některou ze sedmi lokací ve hře. Každá taková lokace přidá vítězi vítězný bod a určitý efekt. Například pokud vyhrajete vliv v sekci vězení, můžete posléze zavřít jakéhokoliv mafiána z jiné lokace do vězení a tím třeba zvrátit vliv v dané lokaci na svoji stranu.

Mafia City

Ve hře jsou nabarvené figurky nájemného vraha, policajta a starosty, kteří dokáží pořádně zamíchat s pořadím. Hra obsahuje náhodu pouze ve formě karet, které si hráč bere během hry do ruky.

Hra je určena náročnějším hráčům. Slibuje sice relativně jednoduchá pravidla, ale mnoho cest k vítězství. Autorem je Petr Bělík, který má rád atmosféru mafiánských filmů. Věří, že se mu podařilo tuto atmosféru alespoň trochu dostat i do své hry.

Mafia City

Hra je kompletně v češtině a slovenštině.

Návod v češtině je dostupný zde.

 

 

Mafia City

Více informací a možnost nákupu naleznete na www.stragoo.cz nebo na FB profilu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.