Čtvrtek, 2.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Extrémní sporty a mobilní minirampa v AFI Paláci

Skate skokV pátek 29. června 2012 vyroste v AFI Paláci v Pardubicích Monster mobilní minirampa, na které se budou prohánět profi jezdci extrémních sportů, jako je Freestyle BMX, Skateboarding, In-line a Freestyle Scootering v čele s trojnásobným mistrem světa ve Freestyle BMX Janem Valentou. Páteční akci s názvem Xtreme show pořádá AFI Palác a Subform nejen pro ty, kteří budou oslavovat konec školního roku.

Xtreme show začne v 10:00 hodin a potrvá až do večera.Xtreme show se bude odehrávat uvnitř AFI Paláce celý den. Na návštěvníky čeká program složený z exhibicí extrémních sportů a workshopů a dále ze soutěží, tanečních vystoupení a workshopů skupiny T-bass. Během dne bude také k dispozici půjčovna sportovních pomůcek a odvážlivci si budou moci tyto sporty vyzkoušet na vlastní kůži. Před hlavním vchodem proběhne exhibice a workshop soft rugby s pardubickým mužstvem Rugby Jets.

Jde o první akci tohoto typu, kterou AFI Palác pořádá. Tato forma extrémních sportů je mezi mladými lidmi velice oblíbená, navíc si zde mohou i zajezdit, vyzkoušet triky pod vedením profesionálů a to na originální rampě a v nevšedním prostředí.  Jde o divácky velmi efektní sporty, takže půjde o skvělou podívanou pro všechny věkové kategorie.  Je to od nás dárek k pátečnímu vysvědčení,“ dodala Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.