Sobota, 3.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

FAUN v Praze – koncert, na kterém nesmíte chybět

FAUN Vůbec poprvé se Faun, německá kapela, jež se žánrově pohybuje mezi styly neo-medieval, pagan-folk a darkwave, představí českému publiku. Mají za sebou již devět studiových alb a dvě DVD. Jejich nejnovější deska s názvem „MIDGARD“, která vyšla loni v srpnu, se umístila na třetím místě v žebříčku alb v jejich domovině, tedy v Německu.

Za dobu své existence odehráli již více než 900 koncertů po celém světě a ukázali fanouškům, že se cítí stejně sebejistě při komorním vystoupení na divadelním jevišti jako na pódiích hudebních klubů a festivalů.

Jako host se představí kapela Euphorica. Jedná se o formaci, která hraje především historickou a dobovou hudbu. Do svého repertoáru zařazuje i tradiční lidové písně z různých zemí (např. Makedonie, Bulharsko, Řecko, Itálie, atd.), které představuje především českému obecenstvu, naopak lidovou tvorbu Čech a Moravy hraje v zahraničí, aby přiblížila slovanský folklór lidem z různých zemí světa. Má za sebou nejen spoustu hudebních zkušeností, ale i plno koncertů a festivalů, např. i v Německu či v Nizozemí.

Toto jedinečné vystoupení proběhne už tento pátek 16. června 2017 od 20 hodin v klubu Meet Factory na pražském Smíchově.

Lístky jsou k sehnání v Midgard Baru v Praze v Nuslích za 600 korun nebo skrze portál GoOut.cz za cenu 660 korun.

ČASOVÝ HARMONOGRAM:
19:00 – door open
20:00 – 20: 45 – Euphorica
21:00 – 21:15 – Artus Thor
21:30 – 23:00 – FAUN

  

 

Faun

 

www.faune.de  |  www.facebook.com/FaunOfficial

www.facebook.com/events/679868145514398

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.