Neděle, 3.12.2023
HudbaKultura

Festival Mácháč se blíží

Festival Mácháč se blížíVše nasvědčuje tomu, že i 17. ročník největšího domácího beach open air festivalu, který proběhne 18. a 19. srpna 2017 u Máchova jezera, bude vyprodán – a to počtvrté v řadě! Aktuálně je prodáno již 80% vstupenek z celkové kapacity areálu.

„Letošní festival je opět poskládán z umělců, kteří mají široký hudební záběr a line up jako celek tak pravděpodobně oslovil zase o něco více návštěvníků než loni, protože 80% prodaných vstupenek jsme takto s předstihem ještě neměli. Kromě již dříve oznámených hlavních hvězd W&W a Sunnery James & Ryan Marciano jsme posílili také techno stage, která bude mít hned 4 zahraniční headlinery,“ říká pořadatel festivalu Zdeněk Gabriel.

Je již tradicí, že každý rok reprezentuje festival Finlandia Mácháč také hymna, na které se podílí umělci, kteří v daný ročník na festivalu vystupují. Letos se tohoto úkolu zhostila domácí trojice Audiorockers & Matt Raiden a americká vokalistka Kat Nestel, která svůj hlas propůjčila také např. skladbám producentskému duu Vicetone v hitech No Way Out nebo Nothing Stopping Me.

Pokud si nechcete nechat ujít premiéru hymny s názvem Need You, zapište si, že Audiorockers & Matt Raiden vystoupí v sobotním programu od 23:00 do 00:00 na hlavní stage.

Finlanda Mácháč
18. a 19. srpna 2017
Pláž Klůček u Máchova jezera
W&W, Sunnery James & Ryan Marciano, Ummet Ozcan, Dannic, Curbi, David Gravell, Yall, Lost Frequences, Juicy M, Audiorockers, Chris Sadler, EKG, Enrico, Lady A, Manene, Matamar, Matt Raiden, Michael Burian,…

Festival Mácháč se blíží

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.