Festival Natruc 2014 v Kolíně

Festival Natruc 2014 v KolíněFestival Natruc, který se letos uskuteční v sobotu 2. srpna 2014 na Kmochově ostrově v Kolíně, opět nabídne žánrově pestrý program. Na návštěvníky čeká například vystoupení stálic jako Chinaski, Mandrage, Wohnout, Rybičky 48, Sto zvířat či legendárního Vladimíra Mišíka & Etc nebo písničkáře Voxela a rappera Ektora. Co se právě na tomto festivalu účinkujícím líbí nejvíce a proč si ho nenechat ujít? 

To, čím se Natruc liší od jiných letních hudebních festivalů, je zejména výborná atmosféra, přátelské prostředí a jedinečné místo konání festivalu uprostřed řeky Labe. Letos poprvé si navíc bude možné zapůjčit přímo během kulturní přehlídky šlapadlo či loďku a užít si hudební zážitek zcela netradičně přímo z vody. 

„V Kolíně i na festivalu Natruc budu poprvé a každé ‚poprvé‘ je přeci uloženo navždy v paměti,“ řekl s úsměvem Voxel a dodal: „Nejvíce se těším na vyhlášený areál, ve kterém bude festival probíhat, slyšel jsem na něj samé pozitivní ohlasy!“

Kapela Zoči VočiTo kapela Zoči Voči už atmosféru festivalu Natruc zažila na vlastní kůži během loňského ročníku, kdy si cestu za muzikou na Kmochův ostrov našlo čtyři a půl tisíce návštěvníků. „Na festivalu Natruc jsme vystupovali už v loňském roce a byl to super zážitek, proto jsme vůbec neváhali, když nám přišla nabídka vystoupit letos opět. Kromě super atmosféry nás na Natrucu baví i jeho charitativní podtext,“ dodává zpěvák kapely Zoči Vočí Michal Žitňanský.

 

Slovenská punk-rocková formace Konflikt si potrpí zejména na kamarádskou až rodinnou atmosféru, za kterou na festival do Kolína jezdí návštěvníci ze všech koutů České republiky. 

„Konflikt je ešte Československá skupina a za tých 24 rokov sme sa skamarátili s väčšinou českých kapiel, ktorými veľmi radi požúrujeme! Festival Natruc je jedna z tých rodinných festivalov, kde sa všetci stretávame a je vždy veľký rock´n´roll,“ říká Jury ze skupiny Konflik.

„Je nám ctí se opět vrátiti na oblíbený Natruc fest, při jehož minulé návštěvě sa vylilo tolik šampáňa, až jsme sa málem rozpadli. Při této příležitosti tedy zveme všechny naše fanouškieren z Kolína nad Rýnem a tentokráte si přijdou na své obzvláště ženy nad 50 let, neb náš basista, jeho blahorodí Durex von Hentai, disponuje mocným knírem a navíc je expertem na problematiku nezávazného koitu v českých zemích v době od protektorátu do sametové revoluce,“ vtipkuje František Koucký z Hentai Corporation.

Vystoupí i Sto zvířatTo členové přední tuzemské ska kapely Sto zvířat si při vyslovení názvu festivalu vzpomenou hned na pětici jeho předností.  

5 důvodů Honzy Kaliny ze Sto zvířat, proč si nenechat ujít festival Natruc

1. Je to na parádním místě, které jakoby už v druhohorách, když vznikalo, tušilo, že je pro festivalový hemžení jako stvořený.

2. Je multigenerační, a proto vedle sebe může tančit puberťák, malej harantík i zkušenej festivalovej čtyřicetiletej borec.

3. Setkáváme se tam s nám milejma partičkama nejen na podiu, ale i v zákulisí.

4. Jelikož je kus kapely z Prahy, kus z Pardubic a náš holandskej basák Wilko z Kutný Hory, nelze vymyslet lepší místo na festival, na kterej to máme všichni blízko.

5. No a do toho ten Kmoch, kterej vlastně psal skáčko u nás jako první.

Vstupenky na 17. ročník festivalu NATRUC 2014 v prodeji!!!

 
Plánované předprodejní ceny:

Od 1.6.2014 do 30.6.2014: 290 Kč + poplatky

Od 1.7.2014 do 15.7.2014: 310 Kč + poplatky

Od 16.7.2014 do 1.8.2014: 340 Kč + poplatky

Na místě 2.8.2014: 390,- Kč

Držitelé platných průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE, získávají slevu 10% z plného vstupného.

Skupinová sleva při nákupu 5 a více vstupenek:

Od 1.6.2014 do 30.6.2014: á 250 Kč + poplatky

Od 1.7.2014 do 15.7.2014: á 290 Kč + poplatky

Od 16.7.2014 do 1.8.2014: á 310 Kč + poplatky

Zakoupení skupinové slevy na místě v den konání festivalu už není možné.

Rodinné vstupné 2 dospělí + 2 děti do 15 let

Od 11.12.2013 do 1.8.2014: 650 Kč + poplatky

Rodinné a skupinové vstupné lze zakoupit jen v předprodejní síti TicketStream.cz, TicketPro.cz, TicketPortal.cz.

Lokální předprodeje

Kolín: Infocentrum, Copy shop Kutnohorská

Kutná Hora: Infocentrum, Blues Café

Čáslav: Infocentrum

Poděbrady: Infocentrum

Děti do 10 let a ZTP mají vstup zdarma.

Více o festivalu a slevách, stejně jako jeho kompletní program, naleznete na www.natruc.eu.

Festival Natruc za měsíc v Kolíně

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.