Středa, 17.4.2024
HudbaKultura

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Jochen Miller

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Jochen MillerDalším hvězdným jménem tanečního festivalu Pleasure Island bude prestižní holandský Dj a producent Jochen Miller. Jeho magické vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani, Filo ad Peri, Scot Project, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender. Pojďme se tedy podívat na krátkou historii tohoto talentovaného umělce.

Jochen Miller, který pochází z Holandska, začal s produkcí v roce 2001, a kromě hraní tráví většinu svého času v jeho vlastním domácím studiu, kde tvrdě pracuje na nových hudebních lahůdkách. Jochen Miller je jednou z nejrychleji stoupajících hvězd v oblasti taneční hudby, a to díky silné podpoře producentů jako Rank 1 či Cor Fijneman. Již první vinyl, který spatřil svět v produkci Jochena Millera pod názvem “Vanity” se setkal s velkým úspěchem, jak na domácí scéně, tak v zahraničí. Ještě silněji pak zapůsobil se skladbou “India“, která se dlouhou dobu držela na předních příčkách tanečních hitparád. Později vyprodukoval skladbu “Chromatic“, která se zároveň stala titulní skladbou k jednomu z největších tanečních eventů s názvem Emporium. V roce 2005 byl již Jochen Miller v první desítce holandských umělců s několika dalšími hity. Od roku 2007 začal vydávat pod labelem High Contrast, ze kterého můžeme zmínit například skladby jako “Twisted mind” či “Alive”. Další velmi úspěšné skladby, které zařadily tohoto holandského DJe a producenta mezi respektované umělce byly “Lost Connection”,  “Eclipse”, “9 Minutes” či “Face Value”. V současné době hraje Jochen Miller na těch nejlepších eventech jako jsou Mysterland, Dance Valley, Trance Energy či prestižní Winter Music Conference v Miami. Připravte se na nezaměnitelný zvuk tech-trancové energické hudby, která vás vezme na cestu do světa čar a kouzel největšího domácího tanečního festivalu Pleasure Island.
Pokuď již nyní víte, že si nenecháte ujít tuhle magickou letní událost, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek, které jsou v prodeji za 990Kč do konce dubna v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.
Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz

  

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.