Pondělí, 20.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Korsakoff

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem KorsakoffDalší hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července 2010 bude nádherná hardcorová  DJka a producentka Korsakoff, která potěší všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby na Reset Hardstyle stagi, která bude součástí programu poprvé v historii tanečních festivalů u nás. Kromě jiného na festivalu Pleasure Island dokonce oslaví své 25. narozeniny! Kromě ní se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Headhunterz, Crypsis, Maly, Kold Konexion, Chain Reaction, Identic či Anagenetic.

Není snad jediného hardcorového fanatika, který by neznal překrásnou DJku Korsakoff. Tato překrásná blonďatá dáma je známá díky skvělé produkci jako „Time to be Loud“, „My Empty Bottle“ či „Still Wasted“. Svými oslnivými sety ukázala všem mužům, kteří této scéně dominují, že dívky to umějí ještě lépe!
Obrovský úspěch DJky Korsakoff přišel v roce 2004 díky skladbě „Unleash the Beast“. Tento unikátní kousek se stal oficiální Masters of Hardcore hymnou roku. Videoklip k této sklabě byl jedním z nejžádanějších klipů na televizní stanici The Box a skladba se hrála všemi DJs po celém světě. V ten samý rok také ukázala své dovednosti na eventech jako Masters of Hardcore či Thunderdome a nový ženský fenomén se zrodil.
V současné době je DJka Korsakoff jedním z největších jmen na hardcorové taneční scéně, kde stále dokazuje své dovednosti a krásu na největších eventech po Nizozemí a v zahraničí. Svůj respekt si získala také vystoupením v zemích jako Španělsko, Švýcarsko, Německo, Belgie, Anglie, Itálie či Francie.
Svou krásu ukázala také na jedinečných fotografiích pro časopis FHM spolu s exkluzivním rozhovorem, který ukázal celou stránku této veleúspěšné umělkyně v historii hardcorové hudby.
I po extrémně rušném roce našla DJka Korsakoff čas pracovat na další produkci o čem svědčí také její dech beroucí sólové album „Korsakoff – Unrivalled“.
Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením této skvělé DJky a producentky po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji během července za 1290Kč v síti Ticketpro, a jejich cena se na místě zvýší na konečný 1390 Kč. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.
  

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.djkorsakoff.com.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.