Středa, 17.4.2024
HudbaKultura

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Menno de Jong!

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Menno de Jong!Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude holandský  DJ a producent Menno de Jong, který například složil oficiální hymnu „Ancient Mysteries“ pro loňskou Transmission. Na jeho set se můžete těšit Pure Trance Stagi, kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Scot Project, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender.

Tento mladík narozený do muzikální rodiny si začal pohrávat s hudbou již v ranném věku, ve studiu svého otce. Jeho kariéra producenta a remixéra započala již v roce 2004, kdy vydal svůj první singl „Guanxi“ na labelu Anjunabeats. Poté následovaly další releasy jako „Magma“/”Momentum“ či „Sjamaan“, které byly vydány na labelu Fundamental v letech 2005 a 2007. Mezitím začal vydávat skladby „Tundra“ (2005) a „Nolthando“/”Solid State” (2007) na svém vlastním labelu Intuition.
Již v tak mladém věku měl možnost remixovat pro jména, jako jsou The Thrillseekers, Karen Overton & Mark Otten a spousty dalších. Djingu, jako takovému se věnuje již od svých sedmnácti let, kdy začínal na školních akcích a dopracoval se až k rezidentuře v místním undergroundovém klubu v Eindhovenu. Singl „Guanxi“, který vytvořil ve svých dvaceti letech, ho umístnil do žebříčku uznávaných Trance DJů.
Momentálně má za sebou hraní již ve více než pětadvaceti zemích. Hrál na takových místech, jakými jsou Creamfields, Trance Energy, Sensation White, Mysteryland, Love Parade či slavný klub Amnesia na Ibize. Za DJským pultem se vystřídal se jmény, jako jsou Tiesto, Armin van Buuren, The Prodigy, Paul van Dyk, Marco V, Markus Schulz a další. Díky svému nekonečnému úsměvu a vždy vřelé komunikaci s publikem stále dokazuje svou vášeň pro tranceovou hudbu. De Jong byl také v čele internetové radio show Intuition v roce 2005. Tento týdenní pořad brzy získal velkou oblibu mezi tranceovými posluchači. Momentálně můžete tuto radiovou show slyšet jednou měsíčně na vlnách XM Radia.
Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením Giuseppe Ottavianiho po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.mennodejong.com.

 

   

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.