Sobota, 1.4.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Filo & Peri

Festival Pleasure Island představuje hvězdy jménem Filo & PeriDalšími hvězdami festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července 2010 bude tranceové Djské duo Filo & Peri. Na jejich společný set se můžete těšit na Pure Trance stagi, která bude určena pro milovníky tranceové hudby.

 

Kromě Filo & Peri se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani či Gareth Emery , kteří patří mezi to nejlepší na hudebním poli hudebního žánru trance, který je v České republice velmi oblíbený.  
Hudební styl amerického dua Filo & Peri je rozvinut do několika hudební žánrů, přes driving techno a tvrdý progressive, až k euforickému trancu. Když jsou Filo & Peri za DJským pultem, není jediného člověka, který by seděl. Tento fakt může dosvědčit i světový DJ Armin van Buuren, který jakmile dostal do svých rukou jejich první deku “Elevation”, hrál ji několik týdnů na své radiové show A State Of Trance.
Vlastními jmény Domenick Filopei a Bo Pericic jsou kamarádi již od dětství a velcí milovníci hudby. Filopei, který byl v dětství velkým fanouškem rockové hudby 80. let, ve které figurovaly kapely jako Poison, Guns N´Roses či Motley Crue se přes tento heavy metalový styl přetransformoval až k elektronické taneční hudbě jako Kraftwerk, Underworld či Orbital. V produkčním týmu Filo & Peri jsou ale tyto rozdílné hudební styly v rovnováze a tvoří tak unikátní zvuk, specifický sám o sobě.
Charizmatiční tranceový producenti z New Yorku za sebou mají již slušnou produkci, která odstartovala podepsáním smlouvy s labelem A State Of Trance, kde také vydali první větší hity “1999” a “Spectrum”. Dalším důležitým bodem byla skladba “Closer”, “Now”, první upliftingová vokálovka se zpěvačkou Fisher. Konečný průlom nastal v roce 2007 se singlem Anthem, na který si přizvali kamaráda ze školy Erica Lumiera. Song se hrál na těch největších parties po celém světě, obletěl radiové hitparády a byl zremixován dalšími velikány taneční hudby.
Debutové album “Nightplay”, které vyšlo na labelu Vandit pokračuje s velkým úspěchem , převážně díky skladbám “Sould and the Sun”,  “Of The Hook” či “Ordinary Moment”, skladba, kterou také velmi podpořil Paul van Dyk. Ke spolupráci na tomto albu si přizvali vynikajícího zpěváka a kamaráda z dětství Erica Lumiera, který jim propůjčil svůj jedinečný hlas.
Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tyto magické producenty, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1090Kč do konce května v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.