Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Filmový klub – Happy, Happy

Filmový klub - Happy, HappyFilmový klub Chrudim zve milovníky filmu na své další promítání, které se bude konat tento čtvrtek 9. února 2012 od 20 hodin.

Pro optimistickou Kaju je rodina nejdůležitější věcí na světě – a tak o ni pečuje navzdory všem. Je oddaná manželka, která partnerovi promíjí celonoční výpravy s kamarády i nedostatek sexuálního apetitu. Stejně tak je milující matka synovi, u kterého budí jen výsměch. S úsměvem, občas dosti křečovitým, bere život takový, jaký je. Až do okamžiku, kdy se do sousedství přistěhuje „harmonický” manželský pár. Jsou úspěšní, krásní, vzdělaní, a aby toho nebylo málo: adoptovali sirotka z Afriky. To už je na Kaju trochu moc. Chce se jim vyrovnat a touží se s nimi spřátelit. Dokonalost sousedů však po několika setkáních mizí stejně jako idyla nového přátelství obou rodin.

Černá komedie, u které si můžete být jisti, že její název nelze brát vážně. I když… Neveselý obsah je svou absurdností vlastně k úlevnému smíchu.

 

Filmový klub - Happy, HappyČeský název: Happy, Happy
Originální název: Sykt lykkelig

Natočeno:
 Norsko, 2010
 
Režie: Anne Sewitsky

Hrají: Agnes Kittelsen, Henrik Rafaelsen, Joachim Rafaelsen, Maibritt Saerens, Oskar Hernæs Brandsø
Délka: 88 minut
Žánr: Komedie

 

Odkaz na ČSFD – http://www.csfd.cz/film/294702-happy-happy/.

Vstupné: 40 Kč s průkazkou Filmového klubu, 70 Kč bez průkazky

Více na fkchrudim.unas.cz          

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.