Neděle, 14.4.2024
FutsalSport

FK ERA-PACK Chrudim x FC Nejzbach Vysoké Mýto

FK ERA-PACK Chrudim x FC Nejzbach Vysoké Mýto

Dnes 28. října 2011 se od 20 hodin po téměř měsíční odmlce odehraje v chrudimské sportovní hale další zápas Chance Futsal ligy mezi FK ERA-PACK Chrudim a FC Nezjbach Vysoké Mýto.

V posledních sezonách sice nebývají vzájemné duely obou rivalů tak vyrovnané jako dříve vzhledem k lepší výkonnosti mistrovského týmu ERA-PACKu, ale vedení týmu ani hráči nehodlají nic podcenit. “Derby je derby a v něm se výkonnostní rozdíly soupeřů zmenšují. V žádném případě nehodláme soupeře nějak podcenit,” říká rezolutně trenér Bartušek.

V týmu Nejzbachu už nehrají chrudimští odchovanci Jan Lištván (nyní působí v Benagu) či Tomáš Vácha (dal přednost velkému fotbalu v MDK Chrudim), ale neměl by chybět další bývalý hráč ERA-PACKu Jakub Vágner. FK ERA-PACK ChrudimTen na jaře musel podstoupit náročnou operaci kolena, ale už se vrátil jak do fotbalového MFK Chrudim, tak i do Nejzbachu. “ERA-PACK je v derby jasným favoritem. my však budeme bojovat a snažit se o co nejlepší výsledek,” nechal se slyšet “Vagi”.

Reprezentační pauzy kvůli účasti české reprezentace na turnaji Grand Prix v Brazílii (z ERA-PACKu se jej zúčastnili brankář Jakub Žďánský, Lukáš Rešetár a hrající trenér Cacau v roli asistenta reprezentačního trenéra Tomáše Neumanna) využil tým sedminásobného českého mistra k intenzivní přípravě na blížící se turnaj Elite round UEFA Futsal Cupu, který se koná ve dnech 17. až 20. listopadu. Hráči pod vedením trenéra Jaroslava Bartuška nabírali především fyzičku a pilovali některé herní a taktické varianty.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.