Fresh Film Walk v Pardubicích

Fresh Film Walk16. 9. 2009 – 20 hodin – Fresh Film Walk v Pardubicích

Karlovy Vary – lázeňské město známé svými prameny, oplatkami, ruskou komunitou a v neposlední řadě mezinárodním filmovým festivalem. Nutno podotknout, že ne jediným. Na začátku letních prázdnin Karlovy Vary hostí “velký” festival, v polovině srpna však tvoří zmámý hotel Thermal zázemí ještě jednomu filmovému festivalu, a to Fresh Film Festu, mezinárodnímu festivalu “mladého” filmu. U něj se na chvíli zastavme …


Kdo neměl to štěstí a letní festivalovou atmosféru dýchat nemohl, ten má možnost  shlédnout (a to vskutku netradičně) alespoň některé z prezentovaných snímků v rámci tzv. Fresh Film Walks – filmových procházek po různých městech, kdy se promítá přímo na fasády budov. Jedna z dalších procházek se uskuteční dne 16. září 2009 od 20 hodin v Pardubicích. Začínat se bude na tzv. příhrádku, dál vás filmové kroky zavedou ke zdem zámeckých valů.

Nenechte si tento zážitek uniknout. Dýchat festivalový vzduch je krásný zážitek a já nepochybuji, že tento (ač mimofestivalový) se bude tomu pravému karlovarskému téměř rovnat.

Více informací zde.

Akce se koná v předvečer festivalu OFFCITY, jednodenního festivalu o veřejném prostoru, umění ve veřejném prostoru, architektuře a komunitě.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.