Future Fasion se představuje

Future Fasion

Místo, kde v minulosti vystupovali djové jako Ladida, Lucca, Laydee Jane, Michael Burian, nebo Afrika Islam se znovu probouzí ze svého spánku. Věřte, že jsme dlouho přemýšleli, jakého headlinera vybrat na první house party v poměrně nově otevřeném dance clubu ZIP v Přelouči. Nakonec jsme se rozhodli tak, že Vám nenabídneme dvouhodinový set nějakého top dje, ale že tu nejlepší muziku uslyšíte celý večer!

 

 

 

 

House párty FUTURE FASHION, která se uskuteční v dance clubu ZIP 12. února 2011 bude totiž konečně originální house party v celých východních Čechách. Přináší zcela novou hudební koncepci večera, díky které se celou noc nebudete nudit. Rozhodli jsme se, že Vám budeme představovat dje, kteří mají velkých kvalit. Dje, kteří jsou zároveň producenti, používají nové technologie při djingu nebo mají originální mixing a muziku, což dnes neplatí ani tak o české top dj špičce, ale o novodobých djs. Nebudete platit vstupné za to, co můžete celý týden slyšet v rádiu, ale za úplně nový a jedinečný hudební zážitek. Pojďte si s námi poslechnout, jaká muzika se hraje ve světě. Budete velmi překvapeni, jak může být house music energická, veselá a hravá.

Jelikož se jedná o první house party v jediném dance clubu v Přelouči, připravili jsme pro Vás i zajímavé zpestření. Protože si ceníme originálních lidí, máme pro ně také originální dárky. V sobotu 12. února 2011 rozdáme originální americká párty trička za 10000 Kč! Trička jsou velkým hitem v USA a reagují na hudbu. Díky velkému LED displayi, který bliká v rytmech hudby, Vás již nikdo na párty nepřehlédne. Zdarma si tak můžete odnést hudebně-senzorické tričko s nejrůznějšími equalizéry, DJ motivy, listy zelených rostlin nebo s různými hudebními symboly. Trička máme pro pány i dámy. Navíc každý návštěvník obdrží hned u vstupu svítící náramek zdarma.

Celý večer Vás bude masírovat svoji house music trojice djs a komu to bude málo, jako bonus rozdáme také poukázky na masáže klasické. Párty je úlet, styl a hlavně dobrá muzika. Kdo se Vám představí?

Styx – přišel k muzice kolem roku 2000 a za mixem tráví již přes 10 let. Ihned se začal věnovat djingu a moderaci, prošel si érou 90tých let, avšak co nejvíce miluje je club house a electro. Pravidelně vystupuje na pražském rádiu Seejay.cz a ve všech velkých východočeských disco-klubech jako například Roxet Skořenice nebo zámek Choltice. DJ Styx je prostě profesionál, který zvládne zahrát muziku pro jakékoliv publikum. Pro nás si připraví velmi speciální club housový set.

Tzésar – dj hrající od roku 2002, hraje na gramofony, CD playery a zvládá i mixování pomocí Abletonu ze 4 decks. Jako jeden z mála českých djů se aktivně věnuje produkci. Na podzim mu vychází v Německu funky house track Turn Up The Music, v létě hraje jeho electro house remix Lady Gagy komerční americké satelitní rádio Sirius, na kterém se umisťuje do druhé a třetí desítky nehranějších songů vůbec. Tzésar se nebrání ani remixům českých popových umělců a na podzim se zařazuje do databáze EMI Czech republic s remixem Sandry Rosové. Jako dj je zastánce myšlenky, že dj by měl lidem přinášet novou muziku a tak v jeho setech uslyšíte převážně dosud nevydané promo tracky, které vycházejí až několik měsíců poté. Hraje energický french house, disco house a funky.

Fojtych – ve speciálním clasixx house setu se představí dj Fojtych. Po několikaletém pobytu v UK, kde nabíral inspiraci nejen ve výběru muziky a způsobu mixování, poprvé předvede hraní z dnes velmi často skloňovaného Abletonu. Ableton je program na tvorbu muziky nebo živé hraní pro dje a proto jsme velmi rádi, že mezi námi jsou i djs co si uvědomují letopočet v kalendáři. Jako jeho každé vystoupení bude i speciální house set velmi živelný a originální.

V dance clubu ZIP nebudete mít hlad ani žízeň. Bohatý výběr destilátů, lihovin a likérů obohacují také bagety nebo poctivý kus party steaku za velmi příznivé ceny. Pokud si rádi hrajete, v klubu naleznete také fotbálek. Aby jste si vychutnali i muziku co nejlépe, bude tento večer v klubu posílený zvuk.

12.2.2011 Future Fashion house party, dance club ZIP, Havlíčkova 1496, Přelouč
Djs: Styx, Fojtych, Tzésar
Bonus: rozdáme párty trička za 10000 Kč, pro každého svítící náramek zdarma, poukázky na Harmony masáž v hodnotě 250 Kč
Start: 21.00, vstup: 50 Kč

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.