Sobota, 30.9.2023
HudbaKultura

Futurum v listopadu přivítá americkou kapelu Nothing More

Textově se Nothing More inspirují díly Carla Junga a C.S. LewiseNothing More si za léta svého působení vybudovali rozsáhlou fanouškovskou základnu: vydali průlomová alba, neúnavně koncertovali a udrželi si kontakt s fanoušky přesahující veškeré trendy. Poslední deska kapely The Stories We Tell Ourselves je dalším krokem vpřed, pražskému publiku ji představí živě 28. listopadu 2017 ve Futurum Music Baru. Vstupenky za 330 Kč jsou na futurum.musicbar.cz, goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Písničky na The Stories We Tell Ourselves byly napsány loni a nahrávány především během turné a v osobních studiích, takže o produkci se staral sám frotman Hawkins a jeho kapela.

Od neúprosného rytmu ?Don?t Stop? k emotivní hymnické ?Still In Love? a ?Let ?em Burn? – The Stories We Tell Ourselves dokazuje, že chytlavé skladby mají své místo i tam, kde se snoubí agresivita s popem. Hawkins říká: ?Kdykoliv naše kapela prochází náročnými emocemi, proměníme je přes naši hudbu v něco pozitivního. Tahle alchymie je největší důvod, proč pořád děláme právě to, co děláme.?

Textově se Nothing More inspirují díly Carla Junga a C.S. Lewise. Ta pomáhají Hawkinsovi porozumět sobě samému i světu kolem něj. ??Funny Little Creatures’ je o jakémsi probuzení a uvědomění si, že ve vás existují malí tvorečkové a že ve vašem podvědomí se toho děje mnohem víc, než si dokážete připustit.? S těmito myšlenkami koresponduje i obal alba.

Koncerty kapely jsou dnes již legendární, díky kinetické energii, kterou se kapele daří vytvářet. ?Myslíme si, že koncert by měl být naprosto odlišným zážitkem, než je poslech desky, a snažíme se to dokázat každým naším vystoupením,? říká Hawkins.

nothingmore.net | facebook.com/NothingMore

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.