Harlej dokončili nový klip a vyráží do Herálce

Hárlej HerálecDo kulturního domu Herálec u Žďáru nad Sázavou po dvou letech zavítá přední česká rocková skupina Harlej. Ta má zde za sebou několik velice povedených koncertů, ten poslední proběhl v duchu oslav výročí patnácti let kapely. Na aktuální vystoupení v sobotu 24. listopadu 2012 míří tato partička s albem Teleskopický tele a novým klipem.

Za svoji historii Harlej vyprodukoval devět řadových alb, jedno dvd natočené na koncertu při desátém výročí a jednu výběrovku. Ze starších alb vzešly hity jako Pověste ho vejš, Svařák, Zfetovanej a mnoho dalších, které jistě zazní i na sobotní koncertu. Poslední tvorba však přinesla neméně povedené kousky Proč pocit mám, Živýho mě nedostanou, Proměna nebo Přirození. K posledním dvěma byly natočeny videoklipy a 25. října k nim přibyl historicky nejdelší a nejdražší harlejí klip k písni Katalog. 

Koncerty Harleje bývají označovány jako jedny z nejlepších, a skupina sama se dá bezpochyby zařadit mezi to nejlepší, co může česká rocková scéna nabídnout. Proto si nenechte rozhodně tento koncert ujít.

Vstup do kulturního domu v sobotu 24. listopadu bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení začnou po osmé předskokanem Daniel Krob. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět ani tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 190 Kč, na místě bude cena 230 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program podzim 2012 (13 let koncertů v KD Herálec)
29.09. Mogul Rock
13.10. Vinobraní (Normal 03)
27.10. Mandrage
10.11. UDG + Rybičky 48 + Nebe
24.11. Harlej
01.12. Mikulášská zábava (Normal 03)
15.12. Vypsaná Fixa + Sto Zvířat
25.12. Štěpánská zábava (Normal 03)

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.