HC ČSOB Pojišťovna Pardubice zve na víkendové dvojutkání

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice zve na víkendové dvojutkáníV tomto hokejovém týdnu odehrají hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice dvojici domácích utkání. Nejprve v pátek 13. prosince 2013 přivítají od 18.00 hodin tým Rytíři Kladno, o dva dny později PSG Zlín se začátkem v 18.20 hodin. Ve snaze přilákat do ČEZ Areny co nejvyšší počet fanoušků připravil hokejový klub speciální akce na oba zápasy.

Páteční utkání s Kladnem obohatí svou návštěvou zaměstnanci Pardubické krajské nemocnice, a. s., se kterou hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice intenzivně spolupracuje. Svůj vůz také před vchodem do ČEZ Areny ukáže Záchranná služba Pardubického kraje.

V rámci prezentace Pardubické krajské nemocnice, a. s. se můžete těšit na zajímavou akci pro fanoušky na ochozu ČEZ Areny, kde si můžete pod odborným dohledem sestřiček pardubické nemocnice nechat změřit krevní tlak a body mass index.

Přítomna bude rovněž výživová poradkyně, která fanouškům řekne, jak upravit svou životosprávu a životní styl, aby byli zdravější. Pardubický hokejový klub si váží práce členů zdravotních složek, proto se rozhodl tento zápas věnovat právě jim!

O den dříve půjdou pracovníci hokejového klubu darovat krev v rámci akce „Daruj krev s pardubickými hokejisty“. Ta se uskuteční ve čtvrtek 12. prosince a v pátek 13. prosince 2013 vždy od 7.00 do 11.00 hodin na transfúzním oddělení Pardubické krajské nemocnice.
„Vloni jsem říkal, že bych byl rád, kdyby se z této akce stala tradice. Proto jsme ani letos neváhali podpořit tyto odběry, protože je to správná věc. Pomůžete tím potřebným a nikdy nevíte, kdy krev budete potřebovat sami. Náš klub má mnoho fanoušků. Věřím, že je tato záslužná akce zaujme,“ uvedl Ondřej Šebek, generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.Prezentace Poháru Tomáše Garrigua MasarykaNa fanoušky HC ČSOB Pojišťovna Pardubice čeká v neděli těžký extraligový duel se Zlínem a zároveň možnost vidět na vlastní oči pohár, který získá vítěz letošního ročníku play off nejvyšší české soutěže! Jedná se o zbrusu novou trofej, která bude mít letos premiérového majitele. V pardubické ČEZ Areně bude k vidění pro všechny fanoušky, ti se s ním budou moci vyfotografovat.

Český svaz ledního hokeje chce novou trofej představit fanouškům všech extraligových týmů, proto bude na každém stadionu vždy během jednoho utkání k dispozici divákům. V Pardubicích bude vystaven v neděli 15. prosince 2013 od otevření arény na východním ochozu u stánků s občerstvením.

Nový pohár je velmi vážený, což dokládá fakt, že ho budou po celou dobu vystavení hlídat bodyguardi, kteří budou pečlivě dohlížet na to, aby nebylo na pohár saháno. I z toho důvodu bude kolem poháru vytvořena bezpečností zóna, zpoza které bude ale jeho fotografování možné.

Pohár, jehož výroba trvala tři měsíce, měří 73,8 centimetrů a váží téměř 15 kilogramů. Je složený ze 116 součástek a tvoří ho základna z leštěné nerezové oceli, vnitřní stříbrný lehčený plášť a pozlacená vnější část. Masarykův pohár nemá ucha, chytat se bude za jedny ze šesti dílů pláště. Stejně jako tomu je u jiných známých trofejí, i na podstavě Masarykova poháru budou navždy vyryti jeho vítězové. Oproti předchozím trofejím bude mnohem více střežen, originál si užijí držitelé pouze na ledové ploše ihned po závěrečném utkání celého ročníku, poté obdrží jeho věrnou kopii.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.