Helloween a Gamma Ray – peklo se vrací

Helloween a Gamma Ray - peklo se vracíLive – peklo se vrací! Německé metalové legendy HELLOWEEN a GAMMA RAY vyráží na „Hellish Rock part II“ s novými alby.
22. 3. 2013 PRAHA, Tip Sport Aréna
23. 3. 2013 ZLÍN, Zimní stadion Luďka Čajky
Speciální host: SHADOWSIDE (Brasil)

Kdo by nepamatoval šílené „Hellish Rock Tour“ v letech 2007/2008? Legendární dýně HELLOWEEN a jejich velmi speciální host – GAMMA RAY tehdy odehráli 95 koncertů v 34 zemích světa a zanechali metalové fanoušky v Evropě, Asii, Severní i Jižní Americe v totální metalové extázi. Pro ty, kteří tam tenkrát nemohli být, a nebo pro ty, co tohle a možná i něco víc chtějí zažít ještě jednou, jsou tady nyní výborné zprávy.

Posaďte se a nadechněte se zhluboka – HELLOWEEN a GAMMA RAY chystají totiž velký „Remake“ tohoto nezapomenutelného turné! „Hellish Rock Tour, Part II“ startuje v březnu 2013 v Evropě a procestuje opět zeměkouli. Připravte se! Německá dvousečná zbraň HELLOWEEN, GAMMA RAY se s novými alby objeví také v ČR, a to hned 2x.

Vzhledem k obrovskému zájmu o vstupenky na březnový koncert legendárních metalových dýní HELLOWEEN + GAMMA RAY ve ZLÍNĚ (23. 3. 2013) se tento koncert přesouvá z haly Euronics na zimní stadion Luďka Čajky, který je hned vedle haly Euronics! Bude to peklo na zemi! HELLOWEEN a GAMMA RAY s novými deskami v březnu 2x v ČR! 22. 3. 2013 PRAHA, Tip Sport Aréna a 23. 3. 2013 ZLÍN, zimní stadion Luďka Čajky.

Helloween a Gamma Ray - peklo se vrací

Nechte se překvapit, co pro vás Weikath, Deris, Grosskopf & Co a Kai Hansen připravili tentokrát.

Michael Weikath k tomu říká: „Atmosféra na pódiu i v zákulisí byla posledně skvělá, a tak si tu párty zopakujem a už se na to moc těšíme!“ Bývalý kolega a současný přítel kapely Kai Hansen dodává: „Ano, poslední Hellish Rock Tour“ znamenalo pro Gamma Ray vrchol kariéry, 100% do toho jdeme zase„.

Čeká nás opět peklo na zemi. HELLOWEEN + GAMMA RAY s novými deskami na jaře 2 x v ČR! PRAHA a ZLÍN! Ať žije metal a Hellish Rock Tour, part II zvláště.

Helloween a Gamma Ray - peklo se vrací

Vstupenky jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, objednávejte také na www.mastersofrock.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.