Neděle, 3.12.2023
Deskové hryVolný čas

Herní novinka: McJohny’s – Je libo krabí hambáč?

Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny'sVyzkoušejte, jaké je to být zaměstnancem krabího fastfoodu v party deskové hře McJohny’s! 

Máme pro vás úžasnou zprávu, proslulé rychlé občerstvení McJohny’s nabírá nové lidi, tak neváhejte a staňte se součástí světoznámého řetězce s krabími burgery!

McJohny’s je párty desková hra pro 3 až 6 hráčů na 20 minut.

 

 

Můžete zapomenout na přežitky, jako je čekání na tah, v tomto občerstvení všechno probíhá rychle a zběsile. Zatímco vy otáčíte kraby na grilu, váš kamarád je rve do housek a snaží se nezapomenout na okurku, poslíček mezitím už na parkovišti startuje babetu, jen aby měli zákazníci včas na talíři objednané kraby. Díky silným odborům každá směna trvá jen minutu, takže se musíte pekelně snažit, abyste uspokojili všechny čtyři zákazníky, kteří se doma těší na krabí lahůdky.

Vše není tak sluníčkové, jak se zdá, a ne všichni se snaží kooperovat. McJohny’s, i přes svůj věhlas, nemá vždy dost financí, aby zaplatil všechny zaměstnance, a to i přes vychytralý plán vyplácet je ve fiktivní měně “McJohnyho krabíci”, která je uplatnitelná jen v dárkovém obchodě restaurace. Proto sem tam některý ze zaměstnanců bez vize platu škodí a snižuje kvalitu burgerů.

Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny's

Díky novým zákonům o rovnocennosti pracovních podmínek je manažerem směny pokaždé někdo jiný a je jen v jeho režii, jak ukočíruje fastfood a rozhodne, kdo bude dělat jakou činnost.

 

Za oponou

Hra McJohny’s vyhrála soutěž autorů 2013 (tehdy ještě známá jako Hectic Orcs), kterou pořádá Česká deskoherní společnost (Czech Board Games – CBG), která stojí i za finálním provedení hry.

Czech Board Games

 

Jejím autorem je Jan Vaněček, který už několik let s CBG na hrách spolupracuje, například vytvořil herní mechanismus pro hru Mezi Kmotry.

Skrze ilustrace vdechla krabům život a roztomilá očička Petra Vořechovská.

Celou grafickou podobu hry pak zkompletovala Hana Novotná.

Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny's

Hru je připravena v univerzální verzi rovnou ve třech jazycích – češtině, angličtině a němčině. Byla prezentována na letošním veletrhu v Essenu a v případě úspěchu je zamýšleno další rozšiřování hry.

 

 

Název hry:                             McJohny’s
Autor:                                     Jan Vaněček
Grafika:                                  Petra Vořechovská, Hana Novotná
Výrobce a distributor:          Czech Board Games – CBG
Rok výroby:                           2014

Počet hráčů:                         3 – 6
Věk hráčů:                            10+
Hrací doba:                           20 minut

E-shop:                         http://shop.czechboardgames.com/obchod
BGG:                            http://boardgamegeek.com/boardgame/164566/mcjohnys

 

 Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny's  Podpořte ve Startovači párty hru ze světa fastfoodů - McJohny's

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.