Hiphopová muzika v Pitch clubu

plakát akceDalší mejdan plný hiphopové muziky v Pitch clubu – 14. listopadu 2008 Pitch a black with LA4 & DJ Enemy, Kristee, Detroit.

Pitch a black – to je pravidelná akce pro všechny, kteří si rádi dají kvalitní hip-hopovou muziku. Tentokrát vám přivážíme legendární postavu české scény Lafora aka LA4, kterého znáte z uskupení Indy & Wich a který v loňském roce vydal sólo desku Panoptikum. Jeho koncertní DJ je také velmi známý a populární DJ Enemy a ani ten nebude 14.listopadu v Pitchi chybět! Můžete se těšit na skvělou a ojedinělou koncertní show! Jako support DJs se představí populární micina za gramcema Kristee a rezident Detroit.

Lístky na Pitch a black budou od pondělí 10.11. 2008  k dostání na všech předprodejních místech – seznam najdete na www.pitch.cz v sekci TICKETS. Cena lístku v předprodeji je příjemných 100 korun. Na místě pak zaplatíte o něco víc a to 130 korun.

Připomínáme, že Pitch Club je zcela nový (nejen) koncertní prostor, který nedávno vznikl v Chrudimi. Pitch se nachází se nedaleko areálu bývalé Transporty a návštěvníkům nabízí koncerty a akce všech druhů a nálad.

 

Připravované akce:

21.11.08 – Pitch present hvězdy romano hiphopu Gipsy.cz
28.11.08 – Pitch a pogo a punkové úderky Volant a Dukla Vozovna
05.12.08 – Pitch present WOHNOUT & Chocolate Jesus
12.12.08 – Pitch present Mňága a Ždorp

Více na www.pitch.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.