CVVZ – Hlinsko se připravuje na republikové setkání

Pracovníci s dětmi a mládeží mají ve zvyku, že se jednou za rok setkají, aby si vyměnili své zkušenosti. Tradičně se to děje jeden listopadový víkend a stejně tak je tradicí, že se mění místo konání. Letos připadlo pořadatelství Celostátní vzájemné výměny zkušeností na Hlinsko. Konkrétně na Centrum Jana XXIII. které ve dnech 16. – 18. listopadu 2018 přivítá stovky účastníků z celé ČR i sousedního Slovenska.

„Před nedávnem jsme spustili přihlašování na programy, kterých je letos přes dvěstě. Na stránkách cvvz.cz si kromě toho také můžete zvolit ubytování a stravování, jak je každým rokem zvykem,“  říká František Hronek, hlavní organizátor hlinecké CVVZ.

Celostátní vzájemná výměna zkušeností je akce zaměřená na vedoucí a pracovníky dětských a mládežnických středisek volného času, kteří zde mohou načerpat inspiraci na hry a aktivity a získat zde spoustu nových zkušeností, které mohou předávat dál ve svých domovských organizacích. „Snažíme se zaujmout nejen stálé a pravidelné účastníky a lektory, ale také přiblížit pojem CVVZ mezi občany Pardubického kraje,“  přibližuje František Hronek.

 

Více informací o akci získáte na www.cvvz.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.