Neděle, 1.10.2023
Deskové hryVolný čas

Hrajeme si s Chrudimkou – herna pro každého

Hrajeme si s Chrudimkou2. října 2009 od 15 do 18 hodin, ZŠ Dr. J.Malíka Chrudim 
Projekt Hrajeme si s Chrudimkou si získal po téměř dvou letech jeho existence velkou oblibu, a to nejen mezi žáky ZŠ Dr. J. Malíka v Chrudimi, ale též mezi dětmi a dospělými z blízkého i vzdáleného okolí.

Přijďte si s námi zahrát na ZŠ Dr. Malíka v pátek 2. října 2009, jako vždy od 15 do 18 hodin, deskové hry – Osadníky z Katanu, Carcassonne, Abalone, Labyrinth, Bang!, Cluedo, Jambo, Ztracená města, Agricola, Doba kamenná, Mágové z Hexanu a další.

A koho by snad bavily více karty, pak má příležitost se naučit a zahrát si u nás karty v rámci Gateway ligy. Gateway liga je název nového programu v organizovaném hraní karetní hry Magic: the Gathering.

A jako vždy tu pro vás máme připravenou jednu herní novinku

Karetní hra ...Ty krávo!

…Ty krávo! je paměťová karetní hra, při které se neustále mění věci, které si člověk právě zapamatoval. Rámec tvoří sedm kategorií, které se týkají statku. Ke každé kategorii je vyložena jedna zakrytá karta, jejíž předmět si hráči musejí zapamatovat. Hráč, který nejrychleji vykřikne správný předmět zakryté karty, tuto kartu dostane. Jde o napínavou paměťovou karetní hru ve vysokém tempu, která se vyznačuje jednoduchými pravidly a dlouhotrvajicí radostí ze hry.

Společenská hra pro 2 – 8 hráčů od 6 let.

Karetní hra ...Ty krávo!

Délka hry cca 15-20 min.

Hru si lze zakoupit na http://obchod.corfix.cz/obchod/karetni-hry/ty-kravo.html?search=kr%E1vo.

 

Kdy: 2. října 2009 od 15 do 18 hodin
Kde: ZŠ Dr. Jana Malíka, audiučebna
Vstup: zdarma

 

A vezměte s sebou i kamarády – určitě si zahraje každý.

Více na www.chrudimka.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.