Hymna sobotní Transmission je na světě

Hymna sobotní Transmission je na světěUmění tvořit je hnacím motorem v životě Markuse Schulze, poháněným touhou po spojení a kreativitou. Za posledních deset let je jeho příběh neodmyslitelně spjat s vystupováním na předních evropských trance eventech. A pokud jde o Transmission, Markus ji hrdě nazývá svým domovem.

Nyní, kdy se koná již 12. edice, Transmission přitahuje celosvětové publikum a těšíme se, jak zde tato hvězda z Miami zazáří. Markus si vytvořil silné spojení s ČR a sousedními zeměmi a znovu na sebe převzal odpovědnost za tvorbu každoroční hymny této události, tentokrát s názvem “The Creation.”

Poslechnout si ji můžete zde: https://soundcloud.com/markusschulz/thecreation-transmissiontheme2015

Díky spolupráci s jednou z vycházejících hvězd trancové komunity – Nifrou – se nahrávka “The Creation.” stala emocionálně nabitou skladbou. Při poslechu se ocitnete na 8min dlouhé cestě, která vás navnadí na letošní zážitek stvoření – Transmission “The Creation.” Nifra je slovenská producentka, která je také obdivovaným členem Transmission rodiny, a to díky své účasti na první edici Transmission v její rodné zemi. Objeví se rovněž na letošním ročníku, přivítá mezinárodní publikum v Praze na speciální klubové show noc před samotnou Transmission.

V sobotu 21. listopadu 2015 zažijete v pražské O2 areně na vlastní kůži akci, na kterou nikdy nezapomenete. Světla celého trancového světa budou namířena na Prahu a vy si budete moci užít tento výjimečný soundtrack Markuse Schulze a Nifry na Transmission – “The Creation”.

Více informací na www.transmission.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.