Imagine Dragons míří do Prahy

Imagine Dragons jsou jednou z nejpopulárnějších kapel současnosti, a Česká republika se již brzy dočká jednoho z největších koncertů tohoto roku. Na své Evolve World Tour si kapela naplánovala zastávku v Praze, která se uskuteční 16. dubna 2018, a není divu, že po lístcích na tento koncert je obrovský zájem. Již prvními dvěma alby se kapela zapsala do paměti širokého publika, ale úspěch třetího alba vynesl kapelu mezi skutečnou muzikantskou smetánku

Když začátkem loňského roku kapela začla fanoušky teasovat na nové album, málokdo asi čekal, jak moc úspěšné album bude. 1. února 2017 kapela vydala první singl s názvem Believer, který se stal instantním hitem. Písnička doslova zahltila rádia a obsazovala první místa všech různých hudebních žebříčků všude po světě. Zazněl dokonce i na Superbowlu, kde si ho pro svou reklamu vybrala společnost Nintendo. 

 

 

Imagine Dragons fanoušky naladili tím nejlepším způsobem, a krátce před vydáním samotného alba vydali druhý singl, nesoucí název Thunder. Ten vyšel 27. dubna, a pokud někoho Believer čistou náhodou minul, superhit Thunder už musel slyšet snad úplně každý. Celé album je mix rocku, elektronické hudby a popu. Jedná se o jedno z nejprodávanějších alb loňského roku. Ještě dlouhé měsíce po vydání bylo album jedno z nejposlouchanějších na všech velkých streamovacích službách a online obchodech. 

 

 

Jejich koncerty jsou jsou zkrátka nezapomenutelné, a žádný, byť sebemenší, fanoušek by si neměl nechat jejich koncert ujít.

Více informací o akci a možnosti zakoupení lístků:

Oficiální FB událost Ι www.fource.cz Ι www.TicketPortal.cz Ι www.imaginedragons.com

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje.