Čtvrtek, 30.11.2023
HudbaKultura

Imagine Dragons oznamují evropské zastávky turné EVOLVE. Vystoupí i v Praze.

Imagine Dragons vydali třetí studiovou desku EVOLVE letos v červnuKrátce po vydání třetí studiovky EVOLVE oznámili Imagine Dragons stejnojmenné světové turné. Nyní přidávají koncerty v Evropě a nechybí ani zastávka v Praze. Držitelé prestižní Grammy a několika platinových ocenění, se na jaře 2018 podívají do arén evropských měst. Na seznamu je i O2 arena. Jejich koncert se koná 16. dubna 2018. Předprodej vstupenek bude v síti Ticketportal. K dispozici jsou vstupenky v cenovém rozmezí 1090-1890 Kč.

Imagine Dragons vydali třetí studiovou desku EVOLVE letos v červnu. Hned v prvním týdnu se stala nejstreamovanější alternativně-rockovou nahrávkou všech dob. Album dosáhlo na platinové ocenění v pěti zemích, v dalších dvanácti bylo certifikováno zlatě a na Spotify k dnešnímu dni čítá více než miliardu přehrání.

 

 

Ve Spojených státech je EVOLVE letos jedinou rockovou deskou se zlatou certifikací. Pilotní singl ?Believer” se držel na první příčce amerického Alternative rádia dlouhých 12 týdnů a po 13 letech tak prolomil předchozí rekord v počtu rádiových rotací. Na úspěch navázali singlem “Thunder”, který dodnes nasbíral přes 331 milionů přehrání.

 

imaginedragonsmusic.com | facebook.com/imaginedragons 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.