Inspirace pro snoubence a jejich rodiny nabídne 11. svatební veletrh v Pardubicích

Nejnovější svatební trendy představí veletrh v PardubicíchPojedenácté koncem ledna přivítá snoubence a jejich rodiny svatební veletrh v centru Pardubic.

Foyer budovy ČSOB Pojišťovny ožije v pátek 30. ledna a v sobotu 31. ledna 2015 nejen přehlídkami svatebních šatů. K vidění budou i pánské obleky a společenské šaty, nádherné květinové vazby a dekorace. Budete moci ochutnat dorty, cukroví, kávu i víno. Budete mít možnost zakoupit dekorace a jiné různé doplňky, které jsou pro svatební den nezbytné.

Navštívit svatebního veletrh doporučuji nejen snoubencům, zcela jistě se rádi inspirují i jejich rodiče. Nevěsty a jejich partneři na našem veletrhu najdou bohatou inspiraci, poradí se s profesionály a mohou využít nabídku zvýhodněných veletržních cen při nákupu,“ říká hlavní manažerka svatebního veletrhu Yvona Bulušková.

Svatební veletrh však není jen o svatbách. Inspiraci a možnost nákupu na něm najdou ti, kteří chystají oslavu životních jubilejí, oslavu promocí či křtin, významných výročí svateb nebo neobyčejných firemních setkání.

11. svatební veletrh v Pardubicích

Letošní novinkou je soutěž o svatební dort, která nabízí nevěstám možnost ukázat svou kreativitu při návrhu vysněného dortu a zasoutěžit si o něj. O výherci pak rozhodnou lidé na facebooku.

Jsme velmi rádi, že snoubencům můžeme nabídnout letos opět o něco více. Svatební veletrh se rozrostl a zaplnil i druhé patro. Tak jako každý rok, je i letos vstupné na veletrh zdarma.

Aktuální informace najdete na webu a facebooku

 

Nejnovější svatební trendy představí veletrh v Pardubicích

 

Pořádá     Parexpo

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.