Středa, 1.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Iron Maiden headlinerem festivalu SONISPHERE 2011

Iron Maiden headlinerem festivalu SONISPHERE 2011S radostí oznamujeme, že druhý ročník festivalu Sonisphere se odehraje 11. června 2011 opět na letišti v Milovicích – cca 30 km od Prahy. Hlavní hvězdou největší hudební události roku 2011 je heavy metalová legenda – IRON MAIDEN. Dalšími dosud potvrzenými kapelami jsou nu-metaloví pionýři KORN, Brazilští bojovníci v čele s bratry Cavalerovými  – CAVALERA CONSPIRACY a psychedelic-metaloví MASTODON. Tím ovšem výčet kapel zdaleka nekončí. Další intepreti rockového nebe budou postupně zveřejňováni v průběhu zimy a jara.

V minulém roce se festival Sonisphere stal největším festivalem v České republice. S Velkou thrash metalovou čtyřkou v čele – Metallica, Slayser, Megadeth a Anthrax – spojil Sonisphere v Milovicích všechny festivalové nadšence a metalové fanoušky z celého světa a s 35.000 návštěvníky vytvořil nadšený dav. Věříme, že letos tomu nebude jinak.

 

Více na http://cz.sonispherefestivals.com/.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.