Řítí se k nám bouře v podání světové houslistky Vanessy-Mae

Vanessa MaeStrhující houslová sóla a dokonalou show předvede Vanessa-Mae  18. října 2010 v Praze v O2 Areně a 19. října 2010 v Ostravě v ČEZ Areně.

Pořadatelská agentura, společnost JVS GROUP, se již velmi pečlivě připravuje na příjezd světové hvězdy Vanessy-Mae. Vanessa-Mae, totiž na rozdíl od ostatních zahraničních umělců, přijíždí jen s minimem techniky, veze si pouze svoje nejbližší spolupracovníky a hudební nástroje.

Koncert Vanessy-Mae však přinese divákům velkolepou show. Spolu s ní a její doprovodnou kapelou vystoupí také 12 členů smyčcové sekce, kteří se právě teď vybírají z řad českých filharmoniků. To není jediný podíl českých umělců na celém koncertě. Vanessa-Mae dlouhou dobu spolupracuje s light-designerem českého původu, který pro oba koncerty připravuje speciální kruhovou světelnou konstrukci.

Vanessa MaeVanessa-Mae zahraje pro své české fanoušky průřez tím nejlepším z její tvorby, určitě tedy uslyšíme hity jako je Storm, Destiny, White Bird, Toccata und Fuge (J. S. Bach) a samozřejmě Čtyři roční období (Vivaldi).

Hlavním mediálním partnerem je rádio Frekvence 1.

Vstupenky v předprodejních sítích  SazkaTicket a Ticketportal za cenu již od 790 Kč.

Více informací na http://www.jvsgroup.cz/cs/vanessa-mae.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.