Pondělí, 27.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

iWant.cz přijede otevřít Rytmus

iWant.cz přijede otevřít RytmusAni ne po měsíci otevření, v pořadí třetí, iWant prodejny, které se odehrálo v Karlových Varech, otevírá iWant rodina svojí čtvrtou prodejnu v Pardubicích.

Stejně tak, jako u předchozího otevření prodejny, zaštítí i toto nesmlouvavý rapper Rytmus, velký fanoušek Apple.

Otevření ve slavnostním rytmu s Rytmusem, mistry svého řemesla tanečníky z BDS Academy a skvělou soutěží o výrobky Apple pro všechny návštěvníky proběhne v Paláci AFI, v Pardubicích 20. září 2013 v 16:00 hodin.

“Návštěvníci, kteří přijdou první dva dny se mají na co těšit, show s Rytmusem a taneční skupinou BDS Academy bude opravdu veliká, zároveň veřejnost čeká 15% sleva k nákupu 13″ MacBook Air 128GB. 10% sleva na všechny produkty, vyjma iPhonů, je již tradicí“ zve  na otevření nových prodejen iWant marketingová manažerka značky iWant Lenka Nejedlá. ” Nicméně toto otevření je ještě o něco příjemnější a to pro studenty s platnou ISIC kartou: “jelikož otevíráme v září, tedy měsíci, kdy se převážná část studentů vrací do lavic, rozhodli jsme se poskytovat právě jim slevy ve výši 20 % na nákup Maců, a 15 % na nákup iPadů.” prozradila dále Lenka Nejedlá.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.