Pátek, 21.6.2024
Ostatní volný časVolný čas

Já, matka – Fotky a jedna velká novina

Já, matka (kresba Dita Korbelová)

Ahojte čtenáři a přátelé,

dnešní článek bude pojat úplně v jiném duchu než ty předchozí, protože bude obsahovat více fotek a taky jedno upozornění na závěr. Takže pokud si Já, matka rádi čtete, určitě dojděte až do konce.

 

 

 

 

 

 

 

 

JacekCo je u nás nového? Malý už vyrostl z vajíčka, takže se kupovala nová autosedačka. Jak jinak, když ji přivezli, já ji hned musela testovat. Co a kde zmáčknout a povolit a jak to funguje.. No, asi už mě trochu znáte. První jízda v autě byla ze strany Jiříčka krapet nervozní, ale teď už si tam hoví jako paša.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JacekMinulý týden jsme byli na bečce. Ano, čtete dobře. Rodina ze strany tatínka od přítele se schází poměrně často a každé léto se sejdou úplně všichni a pije se a jí a zpívá… My teda zpívání nestihli, protože malý si vyžádal mlíko a svou postel, přesto jsme si stihli udělat krásnou rodinnou fotku. Nejdříve jsem jej musela přemlouvat, ať se dívá do foťáku a stejně jej zajímalo něco jiného.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JacekA teď něco k těm tropickým dnům, které stojí za to. Jelikož to špatně snáší nejen staří, ale i mladí a nejmladší, nezbylo nám doma nic jiného, než koupit bazének, napustit jej vodou a doufat, že nevytopí jak náš balkon, tak balkon sousedů… A i kdyby… Ten úsměv a spokojenost Jiříčka za to stojí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A teď ta nejdůležitější informace na závěr. Od 1.srpna bude Já, matka vycházet s měsíčním intervalem. Možná budou potom poněkud delší, protože za ten měsíc se toho stihne mnohem více než za týden, ale z časových důvodů to teď není jinak možné.

Každopádně, přejeme vám s Jiříčkem krásnou druhou půlku prázdnin, perfektní počasí a hlavně pohodu!

Užívejte léta a v září se opět ozveme!

Jacek

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Darina Krejčí

Jsem vášnivá knihomolka a máma na plný úvazek. (osobní blog)