Pátek, 24.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Já, matka – Nic nového se neděje (až na tu stalkerku – jen si to přečtěte!)

Já, matka (kresba Dita Korbelová)

Ahoj,

Uplynul týden od posledního článku o mě versus bio matky a to by bylo, aby nedošlo k další konfrontaci. Na facebookové stránce si mě našla jistá žena, ze které se normálně stala stalkerka. No fakt, nedělám si srandu. Mám sice profil zablokovaný pro „ne“ přátele, takže nic z mého soukromí vidět nemůže, ale zprávy mi psát může.

Je to k popukání, když mám co dvě hodiny žádost, že nějaký kontakt se mnou chce navázat spojení – to jako vážně? Díky Facebooku! 

No, každopádně se jedná o nějakou dámu bez profilové fotky, jednou je to Bio matka, pak to byla Hovno matka (pardon, ale opravdu to tak bylo!), poté to byla Be Ruška, potom zase nějaká Ka Chnička… Dáma má asi pod čepicí… Smysl pro humor oceňuji… A proč mi jich píše tolik? Nééé, není to kupa fanynek, je to jedna a ta stejná žena, která mi dopodrobna vypisuje, jak úmyslně zabíjím své dítě, když mu dávám ony již zmiňované a všemi zatracované pribiňáky a lipánky, jak mu ubližuju, když mu dávám „mé“ jídlo, že to jej rovnou můžu utopit a vyjde to na stejno…

Jsem docela prudká povaha a dokážu se hádat i přes zprávy a sms a podobně, ovšem tady jsem věděla, že nemá cenu jakkoliv reagovat. Nepotřebuju se obhajovat. Jednou jsem si rýpla do vosího hnízda a napsala ji, co říká na chodítko.. Jestli dítěti nebudu ničit kyčle a tím jej vědomě budu stavět do budoucího invalidy. Samozřejmě opět vlna neskutečné kritiky, kde dotyčná nešetřila ani přisprostlými výrazy. Ovšem já se bavila. Pak mě to přestalo bavit, zablokovala jsem ji. Yeahaaa, a druhý den mi napsala Oksana Vesnice. Jak říkám, dotyčná snědla vtipnou kaši.

To, co mi píše vám interpretovat nebudu a vlastně ani nemůžu, protože některé slova nejsou zrovna příliš líbivé, ale jestli bude pokračovat a někdy mě někde potkáte, zeptejte se mě na to. Třeba zrovna budu mít nějakou tu zprávu uloženou v telefonu. Teď jsem všechny smazala a madam asi došla inspirace, protože mám dva dny klid. Nevybíjí mi baterku – sůva jedna.

P.S.: Jiříček je spokojený, hodný a zdravý a máme se fajn. Moc fajn. Dnes konečně pořádně teplý, horký den, takže jsme si to užili venku. A přidávám fotku z nedávné doby, protože já a on, my dva máme všechno na párku. Máme se rádi a nic nám nechybí!

Jacek 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Darina Krejčí

Jsem vášnivá knihomolka a máma na plný úvazek. (osobní blog)