Sobota, 1.4.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Jaký bude Festival Fantazie 2020?

V termínu 25. 6. – 8. 7. 2020 proběhne v Chotěbořihotelu Fantazie již 25. ročník Festivalu Fantazie! Pro všechny návštěvníky je jako každým rokem připraven bohatý program pro fanoušky fantasy, sci-fi, knih, asijské kultury, videoher a mnohých dalších témat. Letošní ročník bude pravděpodobně poznamenán omezeními kvůli šíření Covid-19, a proto doporučujeme pečlivě sledovat facebookové stránky Festivalu fantasie.

Chotěboř je sice menší město, má však slušnou dopravní dostupnost. Můžete se tam vypravit vlakem z Pardubic přes Havlíčkův Brod, řadou autobusů (vhodné spojení je ideální vyhledat přes IDOS), nebo i autem.

Pokud jste FF již v minulosti navštívili, už víte nač se v programu festivalu těšit. Pokud pojedete na Festival fantazie poprvé, připravte se na zoufalost, kterou zažijete při výběru toho, co budete chtít na FFku vidět a zažít. Program je totiž tak bohatý, že nebudete mít nejmenší šanci stihnout všechno, co byste rádi. Zatím to vypadá, že na FFku poběží 6 paralelních programů, které budou doplněné o prostory vyhrazené pro hráče videoher, deskovek, a nebudou chybět ani občerstvovací zařízení.

Bližší informace o hostech festivalu, ale i jeho průběhu se budou v nadcházejících dnech pravděpodobně objevovat na FB stránkách Festivalu Fantazie i na oficiálních webových stránkách, tak je pečlivě sledujte!

 

FF2020 plakát

 

Facebook| www.festivalfantazie.cz |Instagram

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk