Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

JamRock 2015 – zahájil předprodej omezené série vstupenek

JamRock 2015 ? zahájil předprodej omezené série vstupenekLetošní JamRock vyprodal všechny vstupenky a pásky, včetně rezervních. Příští rok se vrací do původního termínu – tedy první červnový víkend od 4. – 6. června 2015.

Je to festival s nejpříjemnější atmosférou u nás a je jiný. Příští rok však bude počet vstupenek omezen. Kapacita byla zaplněna a dosáhla svého optima: “Letošní JamRock byl, alespoň podle průzkumu agentury Orin, divákům nejpříjemnější a rozměrově ho označili za ideální. Jeho rozvoj tedy už nepůjde cestou dalšího zvětšování, ale spíš z něj chceme udělat prémiový vymazlený festival, který je plný nápadů a dobré zábavy, kde se diváci ocitnou v jiném světě,” říká Libor Pavlata, dramaturg festivalu.

Letošních sedm pódií bude dále dotaženo jak programově, tak i esteticky. Totéž celý areál včetně prostorového řešení hygienické části areálu.

Bude posílena zahraniční část kapel. Pořadatelé plánují zařazení většího zahraničního interpreta a tradičně to nejzajímavější co ČR nabízí se spoustou nových kapel. Zároveň zde uvidíte ještě více českých známých herců a několik překvapení, která si však pořadatelé zatím nechávají pro sebe. Nyní byl zahájen prázdninový předprodej speciální nejlacinější série jen za 390 Kč na celé tři dny.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.