Pondělí, 2.10.2023
Cestování a výletyChrudim

JAPONSKO – Martin Loew cestovatelská promítání

Japonsko na cestovatele a fotografa Martina Loewa udělalo velký dojem. Všechno bylo tak zvláštní, že dneska už si není jist, jestli se mu to celé jen nezdálo.

Martin Loew vás provede po velké části ostrova Honšú. Prozkoumáte moderní velkoměsta, ale i malé vesnice. Vyjedete vysoko do hor Japonských Alp. Vykoupete se v překrásných přírodních termálech v tradičním japonském stylu. Projdete posvátně upravenými japonskými zahradami. Zastavíte v buddhistických chrámech, kde vše dýchá staletými tradicemi. Ponoříte se i do dokonale organizovaného mumraje největšího města světa – do Tokia. Necháte se okouzlit překrásnou monumentálností posvátné hory Fuji. Svezete se šinkansenem rychlostí skoro 300 km/h. Nevynecháte ani zvláštní kapitolu věnovanou japonskému jídlu…

Japonská diashow je velmi živá! Martin zařadil mnoho videozáběrů všemožných kuriozit. Pořídil spousty fotografií krásných a zajímavých lidí. Ale především se s vámi rozdělí o všechny neuvěřitelné zážitky i praktické zkušenosti z téhle cesty.

 

Kdy čtvrtek 10. března 2022 18:00
Kde Chrudim – Divadlo K. Pippicha

 

Přijďte, bude to velké tak, jak velké jsou Martinovi zážitky z japonské „cesty snů“.

 

 

www.promitani.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.