Úterý, 16.7.2024
Sport

Kačeři hledají nové členy

Kačeři hledají nové členyHledáme kluky i holky ve věku od 9 do 12 let, které už nebaví se poflakovat doma či mezi panelákama a chtěli by se pokusit trávit čas jinak – naučit se jezdit na lodích nejrůznějších typů, zasoutěžit si na celorepublikové úrovni, rozpoznat nebezpečí číhající na vodě, na horách nebo i v nížinách, které baví i pěší turistika, cyklistika, běžkování nebo sjezdování.

Hledáme ty, co se dokáží vyrovnat s počasím, náladou, únavou, radostí. I s tím, že loď a pádlo nemají připojení k internetu a nefunguje na tom facebook. Hledáme ty, kteří se chtějí dozvědět, co to je kánoe, kajak, singl, raft, orinoco, šprajda, házečka, ugr, mrož, podvěs, závěs, háček či kotrčník a další záhady.

Pokud máte zájem o přihlášení nebo o více informací, napište na e-mail predseda@kaceri-chrudim.info nebo na telefonu 603 452 008, případně textově (pouze chat) na skype -petrz_cr.
Počet míst je omezen pouze na 10 nováčků. Rozhoduje datum přihlášení, po naplnění počtu nováčků už další přihlášky nemusí být respektovány.

První schůzka přihlášených se uskuteční ve středu 6. dubna 2011 od 16:30 – bližší informace budou zaslány přihlášeným.

 

Více na http://www.kaceri-chrudim.info/

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.