Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Kamenná opice

recenze audioknihy Kamenná opice

Opice hrály významnou roli v čínské kultuře po více než 2000 let.

Na nákladní lodi plující z Číny do Ameriky je i náklad navíc – „ prasátka“. A možná je zde i mezinárodně hledaná „ hadí hlava – DUCH“.

Že mi nerozumíte? Pak si určitě poslechněte další detektivní příběh Jefferyho Deavera – Kamenná opice.

A že to bude napínavé je zřejmé už z toho, že k vyšetřování případu byli pozvání skvělí detektivové Lincoln Rhyme a Amélie Sachsová s teamem.

Charismatický Jan Vondráček Vám převypráví strhující příběh odehrávající se na moři a americké pevnině, ve kterém se mísí americká a čínská kultura, zvyky a filosofie. Příběh, ve kterém jde každému o život a u kterého se určitě nebudete nudit.

OneHotBook,Jan Vondráček, Jeffery Deaver, Lincoln Rhyme a Amelie jsou báječnými přísadami pro pohodový poslechový prázdninový koktejl. A třešinkou na pomyslném dortu může být i překvapivý konec příběhu.

Tak si ho vychutnejte .

Slovo závěrem – doporučení:

Jeffery Deaver detektivky umí. Hlavní hrdinové jeho knih, detektivové Lincoln Rhyme a Amelie Sachsová jsou čtenářskými legendami. Hezký a výstižný obal spolu s příjemnými hudebními motivy a dokonalý děj této knihy mohou být třeba i skvělým vánočním dárkem.

 

Kamenná opice
 

 

Název audioknihy Kamenná opice
AutorJeffery Deaver
InterpretiJan Vondráček
  
Vydavatelství OneHotBook
Délka17 hodin 31 minut
EAN8594169483382
  
Nákup audioknihy www.onehotbook.cz

 

OneHotBook

Vydavatelství OneHotBook vydává audioknihy současných světových a českých autorů i moderní literární klasiku a osobitou tvorbu pro děti s kompletní profesionální produkcí zahrnující dramaturgii, režii, hudbu, postprodukci a design. Audiokniha v jejich podání není pouhým převyprávěním knihy, ale interpretačním uměním vzniklým za spolupráce režisérů s pečlivě vybranými herci; zvukovou adaptací, jejíž náladu podkreslují atmosférické zvuky i ruchy a původní skladby vytvořené na míru daného díla.

Mezi autory OneHotBook patří například Kateřina Tučková, Tereza Boučková, Jaroslav Rudiš, Jiří Šulc, Jiří Hájíček, Vilma Kadlečková, Petra Soukupová, Evžen Boček, Stieg Larsson, Jo Nesbø, Jussi Adler-Olsen, Peter May, Henning Mankell, Lars Kepler, David Mitchell, Haruki Murakami, Gillian Flynn, Lyndsay Faye, Tom Robbins a další.

www.onehotbook.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.