Kapela Divokej Bill slaví 20 let

Česká folk rocková kapela z Úval slaví dvacet let na hudební scéně. Pro fanoušky si skupina Divokej Bill připravila fenomenální koncert v pražské O2 Areně, který odstartuje již v prvním měsíci v novém kalendářním roce.

Koncert se uskuteční 24. ledna 2019 od 20 hodin.

Vloni v květnu vydalo toto hudební seskupení své doposud poslední studiové album Tsunami, s nímž se členové vydali na turné po celé České republice. Dohromady dvacet tři koncertů, od již zmíněného května do září vidělo celkem sedmdesát tisíc lidí. Podzim se nesl ve znamení slovenského turné, ale ještě předtím kapela zveřejnila videoklip k písni Jaro z této loňské desky.

V lednu se tato skupina bude připravovat na velkolepou show, kterou odehraje právě v O2 Areně. Do svého „kalendáře událostí“ si připsali i konec února, kde se představí na koncertě v londýnském klubu 229 Venue.

Dokonce i Divokej Bill získal ocenění za svá díla. V roce 2006 obdržela tato kapela cenu v anketě Český Slavík Mattoni za první místo v kategorii skupina.

Tímto koncertem bude Divokej Bill oslavovat své kulaté jubileum, takže tohle je jedinečná šance dorazit na místo a užít si oslavu s kapelou naplno.

 

Kdy 24. ledna 2019
Kde O2 Arena Praha

 

 

 

 

Veškeré informace ohledně koncertu naleznete na oficiálních webových stránkách O2 Areny nebo na síti TicketPortal.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.