Kapela Elán slaví 50 let

V letošním roce oslaví populární slovenská pop-rocková kapela padesáté výročí na hudební scéně, a to neznamená nic jiného, než velkolepé turné po České republice či Slovensku. A teď si kapelu Elán společně představíme. Na svém kontě už má přes dvacet slovenských a pět anglických alb. Mimo jiné složily i nespočet známých skladeb, mezi které se řadí například Kočka, Aj keď bez peňazí, Amnestia na neveru, Jedenáste prikazanie, Sestrička z Kramárov, Zalˈubil sa chlapec a mnohé další.

Turné odstartuje 12.10. 2018Ostravě od 20:00 hodin a dále pak kapela poputuje i do dalších českých či slovenských měst, kterými jsou Hradec Králové, Brno, Bratislava, Žilina, Zvolen, Košice, Trenčín, Ústí nad Labem a Praha, kde tour kapely bude ukončena.

Na těchto fenomenálních vystoupeních se můžou fanoušci těšit na samotné členy této úspěšné kapely, jako je kytarista a zpěvák Peter Farmbauer, klávesista Lubo Horňák a Števo Bugala, který v této tříčlenné sestavě hraje na bicí.

Dále je pro fanoušky připravena možnost setkat se se samotnými členy kapely, vidět zvukovou zkoušku, lepší místa a další výhody, které na ně budou čekat během události.

 

Veškeré informace ohledně koncertu naleznete na oficiálních webových stránkách O2 Arény nebo na webu kapely www.elan.cz. Lístky lze zakoupit na stránkách ticketportal.cz.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.