Kinotip: Ant-Man a Wasp

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat.

Scott Lang (Paul Rudd – 40 let panic, Zbouchnutá) je, po událostech filmu Captain America: Občanská válka, už dva roky v domácím vězení. Svůj život úplně odstřihl od Hope Van Dyneové (Evangline Lilly – Ocelová pěst, Hobit: Šmakova dračí poušť) a jejího otce Hanka Pyma (Michael Douglas – Hra, Válka Roseových). Ti se snaží zachránit matku Hope, Janet Van Dyneovou (Michelle Pfeiffer – Batman se vrací, Vražda v Orient expresu), která je uvězněna v kvantové sféře, kam zmizela už před třiceti lety. Když Scott, dva dny před svým propuštění z domácího vězení, má vizi Janet, okamžitě zavolá Hanka, aby mu o tom řekl. Hank s Hope jsou přesvědčeni, že Scott je tím posledním a chybějícím článkem k záchraně Janet. Záchranná akce je však narušena, když záhadná maskovaná postava Ghost (Hannah John-Kamen – Tomb Raider, Ready Player One: Hra začíná) ukradne klíčovou součást a zkombinuje ji s plány chamtivého Sonnyho Burche (Walton Goggins – Predátoři, Nespoutaný Django). Ten chce zneužít Pymovu zmenšovací technologii. Scott, Hope a Hank musí odrazit tyto hrozby, aby dokončili svou misi na záchranu Janet a dostat Scotta včas zpátky domů na propuštění z domácího vězení.

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 5. července 2018.

 


Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 118 min

Režie: Peyton Reed

Předloha: Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Larry Lieber (komiks)

Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers, Paul Rudd, Andrew Barrer, Gabriel Ferrari

Kamera: Dante SpinottiHudba: Christophe Beck

Hrají: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Michael Peña, Walton Goggins, Hannah John-Kamen, Laurence Fishburne, Bobby Cannavale, Judy Greer, David Dastmalchian, T.I., Randall Park, Abby Ryder Fortson, Goran Kostic, Sean Kleier, Michael Cerveris, Riann Steele, Hayley Lovitt, Madeleine McGraw, Tim Heidecker

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/113868-ant-man-a-wasp/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.