Čtvrtek, 2.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Kinotip: Já, kocour

Já, kocourDo kin míří komedie Barry Sonnenfelda, který se po čtyřech letech vrací zpět na stříbrná plátna.

 

Tom Brand (Kevin Spacey – Obvyklí podezřelí, Americká krása) je závratně úspěšný, neuvěřitelně bohatý a blbec. Snaze postavit nejvyšší mrakodrap na severní polokouli, je sebestředný miliardář připraven obětovat cokoliv. I lásku své rodiny. Chystaná stavba je skoro stejně monumentální jako jeho ego. Tomův pracovní život ho od jeho rodiny odcizil. Neváží si oddané manželky Lary (Jennifer Garnerová – Alias, Přes noc třicítkou), zanedbává dospělého syna Davida (Robbie Amell – seriál The Flash, The DUFF) a ignoruje žadonění o pozornost dcerky Rebeccy (Malina Weissmanová – Želvy Ninja a seriál Supergirl). Ta má k 11. narozeninám jediné přání: chce kočku. Tom se náhodou ocitá ve zverimexu podivínského Felixe Perkinse (Christopher Walken – Lovec jelenů; Chyť mě, když to dokážeš). Svérázný majitel přesně ví, co Tom potřebuje: velkého kocoura jménem pan Fuzzypants.

Po cestě na dceřinu párty má Tom fatální nehodu. Po probuzení zjišťuje, že zatímco jeho tělo leží v kómatu v nemocnici, jeho mysl se ocitá v těle kocoura. Tajemný pan Perkins mu dává jasné ultimátum: má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje a záleží mu na nich. Jinak navždy zůstane chlupatým kocourem. A tak poprvé nemá Tom život ve svých rukou, ale v chlupatých packách a jeho osud doslova visí na drápkách.(Bioscop)

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 6. října 2016.

 

Komedie / Rodinný
USA, 2016, 87 min

Režie: Barry Sonnenfeld

Scénář: Dan Antoniazzi, Ben Shiffrin, Gwyn Lurie, Matt Allen, Caleb Wilson

Kamera: Karl Walter Lindenlaub

Hudba: Evgueni Galperine, Sacha Galperine

Hrají: Jennifer Garner, Robbie Amell, Kevin Spacey, Christopher Walken, Malina Weissman, Mark Consuelos, Teddy Sears, Nathaly Thibault, Tristan D. Lalla, Jay Patterson, Cheryl Hines

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/414991-ja-kocour/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.