Kinotip: Moje tlustá řecká svatba 2

Moje tlustá řecká svatba 2Historicky nejvýdělečnější romantická komedie Moje tlustá řecká svatba, se po čtrnácti letech dočkala pokračování pod režijní taktovkou Kirka Jonese.

 

Zatímco jednička byla jenom komedie, která sledovala životní cestu Touly (Nia Vardalos – Connie a Carla) za láskou a snahu představit snoubence Iana (John Corbett – Sex ve městě) své tlusté řecké rodině.

Tentokrát bude příběh mnohem hektičtější. Toula a Ian se snaží oživit své manželství, ale Toula je příliš zaneprázdněna napravováním věcí v její veliké rodině. Jejich dcera Paris (Elena Kampouris – Muži, ženy a děti) trpí stejným rodinným stresem, jako její matka v prvním filmu a touží se dostat pryč na vysokou školu.

Ona svatba v názvu přijde, když Gus (Michael Constantine – Zhubni!) zjistí, že kněz nikdy Marii (Lainie Kazan – Zohan: Krycí jméno Kadeřník) nepodepsal oddací list. Spíš, než naštvaná je Maria pobavená a požádá o novou žádost o ruku a pořádnou svatbu od tvrdohlavého Guse.

 

 

 

 

Oficiální premiéra je stanovena na 7. dubna 2016.

 

Komedie
USA, 2016, 93 min

Režie: Kirk Jones

Scénář: Nia Vardalos

Kamera: Jim Denault

Hudba: Christopher Lennertz

Hrají: John Stamos, John Corbett, Alex Wolff, Nia Vardalos, Lainie Kazan, Rita Wilson, Elena Kampouris, Andrea Martin, Louis Mandylor, Gia Carides, Ian Gomez, Michael Constantine, Joey Fatone, Kolton Stewart, Jayne Eastwood, Bruce Gray, Fiona Reid, Stavroula Logothettis, Gerry Mendicino, Kathryn Greenwood

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/60086-moje-tlusta-recka-svatba-2/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.