Kinotip: Underworld: Krvavé války

Underworld: Krvavé válkyUž dnes můžete v kinech shlédnout již šestý filmový příspěvek do série s názvem Underworld, která se věnuje odvěkému konfliktu mezi upíry a lykany.

 

Další pokračování úspěšné filmové série Underworld, tentokrát s podtitulem Krvavé války, sleduje osudy upíří smrtonošky Selene, která se brání nemilosrdným útokům jak ze strany lykanů, tak i upířího rodu, který ji zradil. Za pomoci svých jediných spojenců Davida a jeho otce Thomase musí zastavit odvěkou válku mezi lykany a upíry i za cenu, že bude nucena za mír položit tu nejvyšší oběť. (Falcon)

Theo James (Divergence, Rezistence) se vrací jako Selenin (Kate Beckinsale – Pearl Harbor, Van Helsing) parťák David, aby si zopakoval svou roli v předchozím filmu Underworld: Probuzení. Britští herci Tobias Menzies (Casino Royale, Pokání) a Lara Pulverová (seriála Sherlock, Na hraně zítřka) si zahrají nového Lykanského vůdce a silně ambiciózní upírku. Vrací se i Charles Dance (Hra o trůny, Než jsem tě poznala) a opět si zahraje upírského staršího Thomase. Hvězdný herecký tým doplňují: James Faulkner (Deník Bridget Jonesové, Har o trůny), Peter Andersson (Divka, která si hrála s ohněm, The Vatican Tapes), nováček Clementine Nicholson, Bradley James (Damien, iZombie) a Daisy Head (Guilt, The Last Seven).

Režii si vzala na starost nepříliš zkušená režisérka Anna Foersterová, která má za sebou epizody ze seriálů Myšlenky zločince a nebo Cizinka.

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 8. prosince 2016.

 

Akční / Horor
USA, 2016, 92 min

Režie: Anna Foerster

Scénář: Cory Goodman

Kamera: Karl Walter Lindenlaub

Hudba: Michael Wandmacher

Hrají: Kate Beckinsale, Theo James, Lara Pulver, Charles Dance, Bradley James, Tobias Menzies, Alicia Vela-Bailey, James Faulkner, Oliver Stark, Daisy Head, Peter Andersson, Brian Caspe, David Bowles, Blažena Hlasová, Jakub Hajner, Miroslav Lhotka

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/383807-underworld-krvave-valky/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.