Kinotip: Vykolejená

Do kin míří další americká komedie pod taktovkou Judda Apatowa (Zbouchnutá). Tentokrát ovšem s bonusem pro Amy Schumer (její pořad „Inside Amy Schumer“ je stále za oceánem velice populární), pro kterou je to test, zda dokáže utáhnout celovečerní film v hlavní roli.

Amy Townsendová (Amy Schumer) je redaktorka jednoho pánského časopisu a dostane za úkol napsat článek o doktoru aaronu Connersovi (Bill Hader) a jeho nové metodě léčení sportovních zranění. Amy tento úkol zprvu odmítá, ale její šéfka Dianna (Tilda Swinton) si myslí, že přirozený odpor ke sportu, který Amy má, udělá ze článku velký hit. Amy a Aaron si na schůzce hned padnou do oka. Amy však má z nového vztahu strach, protože poprvé v jejím životě dává smysl. Amy celý život učili, jak si udržet manžela, děti a rodinu doslova na dosah ruky. Tento domácí způsob života snadno přijala její sestra Kim (Brie Larson), když se jí a jejímu manželovi narodí miminko. Přestože Amy ví, že takový život není pro ni, dokáže se zbavit pro ni typickou obranou humorem? Dokáže překonat tu nejobtížnější překážku, samu sebe?

Ve filmu se objeví taktéž spostu sportovců a herců v epizodních roličkách například Daniel Radcliffe (Harry Potter) nebo basketbalová superstar LeBron James hrající ve filmu sám sebe.

 

Film má premiéru v kinech 6. srpna 2015.

 

Komedie

USA, 2015, 125 min

Režie: Judd Apatow

Scénář: Amy Schumer

Kamera: Jody Lee Lipes

Hudba: Jon Brion

Hrají: Amy Schumer, Bill Hader, Colin Quinn, Tilda Swinton, Marisa Tomei, Ezra Miller, John Cena, Barkhad Abdi, Katy Mixon, Brie Larson, Bar Paly, Mike Birbiglia, Vanessa Bayer, Method Man, Jon Glaser, Marija Skangale, Norman Lloyd, Pete Davidson, Daniel Radcliffe, LeBron James, Amar’e Stoudemire, Tim Meadows, Dave Attell

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/364787-vykolejena/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.