Kinotip: Zoolander 2

 Zoolander 2Pokračování původního filmu z roku 2001 vás stejně jako před patnácti lety vtáhne do světa módy. 

Po tragické smrti své ženy Matildy (Christine Taylor – Vybíjená) se Dereku Zoolanderovi (Ben Stiller – Tropická bouře) rozpadl celý život. Neví jak se postarat os vého jediného syna (Cyrus Arnold) a za zanedbávání péče je mu odebrán sociální službou. Jeho přítel Hansel (Owen Wilson – Marley a já) znetvořený při nehodě, která zavinila smrt Matildy, se Derekovi vyhýbá. A co je nejhorší, Deker opouští svět modelingu, aby se stal poustevníkem. Zoolander zmizel a už se o něm neslyšelo.

V současnosti, neznámá osoba začíná postupně vraždit všechny krásné lidi na světě – Justina Biebera, Demi Lovato, Lennyho Kravitze a další. Valentina (Penélope Cruz – Vicky Cristina Barcelona), vyšetřovatelka Interpolu pro Módní divizi, se zoufale snaží pachatele dopadnout. Všimne si, že všechny oběti byly nalezeny s obličejem zatuhlým do legendárního výrazu Dereka Zoolandera, ve snaze sdělit tajnou zprávu …. zprávu, kterou může rozluštit pouze sám Derek Zoolander.

Ale kde teď je? A co ho může vylákat zpět z jeho odchodu do důchodu?

 

Oficiální premiéra je stanovena na 18. února 2016.

 

Komedie
USA, 2016, 102 min

Režie: Ben Stiller

Scénář: Justin Theroux, Ben Stiller, Nicholas Stoller, John Hamburg

Kamera: Daniel Mindel

Hudba: Theodore Shapiro

Hrají: Ben Stiller, Penélope Cruz, Owen Wilson, Will Ferrell, Olivia Munn, Christine Taylor, Kristen Wiig, Benedict Cumberbatch, Justin Theroux, Macaulay Culkin, Justin Bieber, Kim Kardashian West, Ariana Grande, Billy Zane, Demi Lovato, Madalina Diana Ghenea, Fred Armisen, Kanye West, Lewis Hamilton, Lenny Kravitz, Aly Mang, Sparrowhawk, Kyle Mooney, Cyrus Arnold
ČSFD:http://www.csfd.cz/film/277628-zoolander-no-2/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.