Středa, 12.6.2024
Volný časZdraví a životní styl

Spolek Rozběháme Luži zve na benefiční akci KLOBOUK POMÁHÁ

Spolek Rozběháme Luži co nejsrdečněji zve na akci Klobouk pomáhá, která se uskuteční 9. září 2023 na hradě Košumberk. Bude pro Vás připraven celodenní program, ve kterém si najde svoje každý, dítě i dospělý.

Výtěžek z akce půjde pro společnost energeia o.p.s. dětská paliativní péče Heřmanův Městec. Skrze tuto instituci budou peníze přerozděleny rodinám, o které energeia v současné době pečuje.

Dětská paliativní péče je téma velmi smutné a mnohým neznámé. Lidé, pracující v tomto oboru, pomáhají v rodinách s nevyléčitelně nemocnými dětmi. Smyslem této péče je zmírnit bolest a další tělesná i duševní strádání a udržet co nejvyšší kvalitu života nemocných dětí. Zároveň je to práce s rodiči těchto dětí, protože Ti jsou vystaveni tomu nejhoršímu, co může rodiče potkat.

Ač se jedná o velmi tragické životní osudy, nečekejte akci utopenou v slzách a ve smutku. Jedním z principů paliativní péče je totiž: „dávat život dnům, ne dny životu“.

Přijďte tedy 9. září na hrad Košumberk a společně dáme život tomuto dnu.

Pokud se nemůžete akce zúčastnit a přesto byste ji chtěli podpořit, pošlete libovolnou částku na transparentní účet: 2401735883/2010.

 

Kdy sobota 9. září 2023
Kde Hrad Košumberk

 

Klobouk pomáhá - plakát

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.