KNIHPARÁDA: Oslavte měsíc knih stylově

KNIHPARÁDA: Oslavte měsíc knih stylověTaké máte nekonečný seznam knih, které prostě musíte přečíst, a tak málo času? Nevadí! Přijdě na přednášku Knihparády. Jan Hovad z metalearning.cz vám zde ukáže, jak efektivně zrychlit čtení až o stovky procent. Pod jeho vedením si metodu rychločtení budete moci hned vyzkoušet. Knihparáda se bude konat 30. března 201718:00 v Chudimi v Atrium Café. 

Honza Hovad je jeden z mála lidí na světě, který dokázal přečíst 500 knih za 500 dní. Na Knihparádě vám prozradí, jak to můžete zvládnout i vy. Na závěr přednášky vám doporučí, jak on sám říká „exkluzivní kousky“, tedy knihy, které stojí za to přidat si na seznam.

Přichystejte si i vy svou oblíbenou knihu a přijďte ji doporučit ostatním. Řekněte nám, čím vás oslovila, proč vás tak baví, co vám dala, prostě proč je ta nej a proč stojí za to si ji přečíst. My vás za to odměníme knižními dárky.
Pokud jste již netrpěliví a chcete se dozvědět víc, tak nás sledujte na faceboo knihparády, kde se můžete těšit na malou ochutnávku.

Knihparáda

 facebook.com/knihparada | facebook.com/knihparadavatriumcafe

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.